Milagro MLP7480 Спот Таванна лампа SOLO SAWN WHITE / ПАТИНИРАНО ДЪРВО 5x mini GU10
121.18 € (237.01 лв.)
Отстъпки при покупка на количество
| Брой | 1 - 2 | 3 - 9 | 10 - 19 | 20 - 49 | 50 - 99 | 100+ |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Цена | 121.18 € (237.01 лв.) |
119.97 € (234.64 лв.) |
118.76 € (232.27 лв.) |
117.54 € (229.89 лв.) |
116.33 € (227.52 лв.) |
115.12 € (225.16 лв.) |
Без включено осветление
-
Гарантирано качество
Продукт с гаранция за качество и удовлетвореност
Проверено
-
Екологичен избор
Произведен с устойчиви материали и методи
За по-добро бъдеще
-
Иновативен дизайн
Разработен с най-съвременни технологии
Удобство и функционалност
Опции за плащане:
ТЕХНИЧЕСКИ ХАРАКТЕРИСТИКИ:
| Баркод | 5902693774808 |
| ШИРИНА (mm): | 600mm |
| ДЪЛБОЧИНА (mm): | 50mm |
| ВИСОЧИНА (mm): | 170mm |
| ВИСОЧИНА НА ЛАМПАТА (mm): | 90mm |
| ШИРИНА НА ЛАМПАТА (mm): | 40mm |
| МОЩНОСТ: | 5x mini GU10 |
| ВКЛЮЧЕН ИЗТОЧНИК НА СВЕТЛИНА: | Не |
| СМЕНЯЕМ ИЗТОЧНИК НА СВЕТЛИНА: | Да |
| НАПРЕЖЕНИЕ (v): | ~230V/ 50Hz |
| НИШКА: | mini GU10 |
| СТЕПЕН НА ЗАЩИТА | IP20 |
| БРОЙ СВЕТЛИНИ ТОЧКИ: | 5 |
| ЦВЯТ: | БЯЛО / ЕСТЕСТВЕНО ДЪРВО |
| МАТЕРИАЛ: | МЕТАЛ + DREWNO |
| НЕТО ТЕГЛО: | 3kg |
| БРУТНО ТЕГЛО: | 3.5kg |
| ШИРИНА НА ОПАКОВКАТА (cm): | 69 |
| ДЪЛБОЧИНА НА ОПАКОВКАТА (cm): | 13 |
| ВИСОЧИНА НА ОПАКОВКАТА (см): | 14 |
| КАТЕГОРИЯ НА ОПАКОВКАТА: | КАРТОН |
| КАТЕГОРИЯ В ОПАКОВКАТА: | ФОЛИО + КАРТОН CIĘTY |
| ПРОИЗВОДИТЕЛ: | Eko-Light |
| МАРКА: | Milagro |
Не забравяйте че работите с високи напрежения които са опасни за човешкия живот.
- Преди употреба винаги четете инструкциите. Ако е необходимо прочетете втори трети път. Все ще има нещо което не знаете или сте пропуснали да прочетете. Ако в опаковката липсва инструкция моля веднага се свържете с нас.
- Винаги се съобразявайте с нормите и изискванията на осветителните тела както за ваша така и за безопасността на околните.
- Ако не знаете как да се справите с високите напрежения или нямате доветие в себе си без колебание потърсете лицензиран електротехник който да свърши тази работа вмето вас.
Milagro MLP7471 Висяща лампа SOLO SAWN BLACK / ПАТИНИРАНО ДЪРВО 5x mini GU10
Налично
Milagro MLP7476 Висяща лампа SOLO SAWN WHITE / ПАТИНИРАНО ДЪРВО 3x mini GU10
Налично
Milagro MLP7470 Висяща лампа SOLO SAWN BLACK / ПАТИНИРАНО ДЪРВО 3x mini GU10
Налично
Milagro MLP7478 Стенна лампа SOLO SAWN WHITE / ПАТИНИРАНО ДЪРВО 1x mini GU10
Налично
Само влезли клиенти, които са поръчали този продукт, могат да оставят отзив.
Vito 2102530 СПОТОВО ОСВЕТЛЕНИЕ ЗА ПОВЪРХНОСТЕН МОНТАЖ CLIMBER-2 φ45*H265 2x7W COB 3000K ЧЕРНО L1.3M
Налично
Milagro MLP8802 HUDSON WHITE Плафониера 2xGU10
Налично
Milagro MLP7597 Плафон DIXIE WHITE 3xGX53
Налично
Kanlux 33674 Осветително тяло за стена или таван GALOBA GU10 220V IP20
Налично
Zambelis S002 Луна Спот за повърхностен монтаж 1xGU10 IP20 220V
Налично

Все още няма отзиви.