Milagro MLP7471 Висяща лампа SOLO SAWN BLACK / ПАТИНИРАНО ДЪРВО 5x mini GU10
138.56 € (271.00 лв.)
Отстъпки при покупка на количество
| Брой | 1 - 2 | 3 - 9 | 10 - 19 | 20 - 49 | 50 - 99 | 100+ |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Цена | 138.56 € (271.00 лв.) |
137.17 € (268.28 лв.) |
135.79 € (265.58 лв.) |
134.40 € (262.86 лв.) |
133.02 € (260.16 лв.) |
131.63 € (257.45 лв.) |
Без включено осветление
-
Гарантирано качество
Продукт с гаранция за качество и удовлетвореност
Проверено
-
Екологичен избор
Произведен с устойчиви материали и методи
За по-добро бъдеще
-
Иновативен дизайн
Разработен с най-съвременни технологии
Удобство и функционалност
Опции за плащане:
ТЕХНИЧЕСКИ ХАРАКТЕРИСТИКИ:
| Баркод | 5902693774716 |
| ШИРИНА (mm): | 900mm |
| ДЪЛБОЧИНА (mm): | 40mm |
| РЕГУЛИРУЕМА ВИСОЧИНА (mm): | 400-900mm |
| ВИСОЧИНА НА ЛАМПАТА (mm): | 330mm |
| ШИРИНА НА ЛАМПАТА (mm): | 40mm |
| МОЩНОСТ: | 5x mini GU10 |
| ВКЛЮЧЕН ИЗТОЧНИК НА СВЕТЛИНА: | Не |
| СМЕНЯЕМ ИЗТОЧНИК НА СВЕТЛИНА: | Да |
| НАПРЕЖЕНИЕ (v): | ~230V/ 50Hz |
| НИШКА: | mini GU10 |
| СТЕПЕН НА ЗАЩИТА | IP20 |
| БРОЙ СВЕТЛИНИ ТОЧКИ: | 5 |
| ЦВЯТ: | PRZECIERANY ЧЕРЕН / DREWNO PATYNOWANE |
| МАТЕРИАЛ: | МЕТАЛ + DREWNO |
| НЕТО ТЕГЛО: | 3.5kg |
| БРУТНО ТЕГЛО: | 4kg |
| ШИРИНА НА ОПАКОВКАТА (cm): | 11 |
| ДЪЛБОЧИНА НА ОПАКОВКАТА (cm): | 93 |
| ВИСОЧИНА НА ОПАКОВКАТА (см): | 14 |
| КАТЕГОРИЯ НА ОПАКОВКАТА: | КАРТОН |
| КАТЕГОРИЯ В ОПАКОВКАТА: | ФОЛИО + КАРТОН CIĘTY |
| ПРОИЗВОДИТЕЛ: | Eko-Light |
| МАРКА: | Milagro |
Не забравяйте че работите с високи напрежения които са опасни за човешкия живот.
- Преди употреба винаги четете инструкциите. Ако е необходимо прочетете втори трети път. Все ще има нещо което не знаете или сте пропуснали да прочетете. Ако в опаковката липсва инструкция моля веднага се свържете с нас.
- Винаги се съобразявайте с нормите и изискванията на осветителните тела както за ваша така и за безопасността на околните.
- Ако не знаете как да се справите с високите напрежения или нямате доветие в себе си без колебание потърсете лицензиран електротехник който да свърши тази работа вмето вас.
Само влезли клиенти, които са поръчали този продукт, могат да оставят отзив.
V-TAC VT-3129 GU10 Гипсов Корпус Окачен Хромирана Основа
Изчерпан
Milagro MLP7767 Висяща лампа ARENA GREEN/GOLD 3xGX53
Налично
Milagro MLP1036 Висяща лампа EMMA WHITE 1xE27
Налично
Zambelis 20132 Лед Пендел 3000K 960Lm 12W
Налично
Maytoni MOD238-PL-01-BL Пендел Eustoma
Налично
Vito 4101400 Пендел за таван PERA-SMALL L.YELLOW 1XE27 IP20 60W 220V
Налично

Все още няма отзиви.