Milagro MLP7475 Висяща лампа SOLO SAWN WHITE / ПАТИНИРАНО ДЪРВО 1x mini GU10
32.72 € (63.99 лв.)
Отстъпки при покупка на количество
| Брой | 1 - 2 | 3 - 9 | 10 - 19 | 20 - 49 | 50 - 99 | 100+ |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Цена | 32.72 € (63.99 лв.) |
32.39 € (63.35 лв.) |
32.07 € (62.72 лв.) |
31.74 € (62.08 лв.) |
31.41 € (61.43 лв.) |
31.08 € (60.79 лв.) |
Без включено осветление
-
Гарантирано качество
Продукт с гаранция за качество и удовлетвореност
Проверено
-
Екологичен избор
Произведен с устойчиви материали и методи
За по-добро бъдеще
-
Иновативен дизайн
Разработен с най-съвременни технологии
Удобство и функционалност
Опции за плащане:
ТЕХНИЧЕСКИ ХАРАКТЕРИСТИКИ:
| Баркод | 5902693774754 |
| ШИРИНА (mm): | 40mm |
| ДЪЛБОЧИНА (mm): | 40mm |
| РЕГУЛИРУЕМА ВИСОЧИНА (mm): | 400-900mm |
| ВИСОЧИНА НА ЛАМПАТА (mm): | 330mm |
| ШИРИНА НА ЛАМПАТА (mm): | 40mm |
| МОЩНОСТ: | 1x mini GU10 |
| ВКЛЮЧЕН ИЗТОЧНИК НА СВЕТЛИНА: | Не |
| СМЕНЯЕМ ИЗТОЧНИК НА СВЕТЛИНА: | Да |
| НАПРЕЖЕНИЕ (v): | ~230V/ 50Hz |
| НИШКА: | mini GU10 |
| СТЕПЕН НА ЗАЩИТА | IP20 |
| БРОЙ СВЕТЛИНИ ТОЧКИ: | 1 |
| ЦВЯТ: | БЯЛО / ЕСТЕСТВЕНО ДЪРВО |
| МАТЕРИАЛ: | МЕТАЛ + DREWNO |
| НЕТО ТЕГЛО: | 0.9kg |
| БРУТНО ТЕГЛО: | 1.22kg |
| ШИРИНА НА ОПАКОВКАТА (cm): | 34 |
| ДЪЛБОЧИНА НА ОПАКОВКАТА (cm): | 11 |
| ВИСОЧИНА НА ОПАКОВКАТА (см): | 14 |
| КАТЕГОРИЯ НА ОПАКОВКАТА: | КАРТОН |
| КАТЕГОРИЯ В ОПАКОВКАТА: | ФОЛИО + КАРТОН CIĘTY |
| ПРОИЗВОДИТЕЛ: | Eko-Light |
| МАРКА: | Milagro |
Не забравяйте че работите с високи напрежения които са опасни за човешкия живот.
- Преди употреба винаги четете инструкциите. Ако е необходимо прочетете втори трети път. Все ще има нещо което не знаете или сте пропуснали да прочетете. Ако в опаковката липсва инструкция моля веднага се свържете с нас.
- Винаги се съобразявайте с нормите и изискванията на осветителните тела както за ваша така и за безопасността на околните.
- Ако не знаете как да се справите с високите напрежения или нямате доветие в себе си без колебание потърсете лицензиран електротехник който да свърши тази работа вмето вас.
Milagro MLP7477 Висяща лампа SOLO SAWN WHITE / ПАТИНИРАНО ДЪРВО 5x mini GU10
Налично
Milagro MLP7475 Висяща лампа SOLO SAWN WHITE / ПАТИНИРАНО ДЪРВО 1x mini GU10
Налично
Само влезли клиенти, които са поръчали този продукт, могат да оставят отзив.
Vito 4102460 ВЪНШНО ОКАЧЕНО ОСВЕТЛИТЕЛНО ТЯЛО ART 350 1xE27 3D АРТ ШАМПАНСКО, ИЗРАБОТЕНО ОТ СТЪКЛО
Налично
Milagro MLP6284 Висяща лампа VIDAR WHITE/CHROME 3xGU10
Налично
Milagro MLP7991 Висяща лампа VIMINI WHITE 1xE27
Налично
Milagro MLP7960 Висяща лампа МЕРИДИАНО 3хЕ27
Налично
Zambelis 19245 Пендел 1xE27 MAX 40W 220V
Налично
Vito 4101940 Пендел за таван RIND-4 1xE27 MATTE BLACK 200MM IP20 60W 220V
Налично

Все още няма отзиви.