Milagro MLP7244 HARALD GOLD/BLACK Висяща лампа 1xE27
63.91 € (125.00 лв.)
Отстъпки при покупка на количество
| Брой | 1 - 2 | 3 - 9 | 10 - 19 | 20 - 49 | 50 - 99 | 100+ |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Цена | 63.91 € (125.00 лв.) |
63.27 € (123.75 лв.) |
62.63 € (122.49 лв.) |
61.99 € (121.24 лв.) |
61.35 € (119.99 лв.) |
60.71 € (118.74 лв.) |
Без включено осветление
-
Гарантирано качество
Продукт с гаранция за качество и удовлетвореност
Проверено
-
Екологичен избор
Произведен с устойчиви материали и методи
За по-добро бъдеще
-
Иновативен дизайн
Разработен с най-съвременни технологии
Удобство и функционалност
Опции за плащане:
ТЕХНИЧЕСКИ ХАРАКТЕРИСТИКИ:
| Баркод | 5902693772446 |
| ШИРИНА (mm): | 300mm |
| ДЪЛБОЧИНА (mm): | 300mm |
| РЕГУЛИРУЕМА ВИСОЧИНА (mm): | 500-900mm |
| ВИСОЧИНА НА ЛАМПАТА (mm): | 120mm |
| ШИРИНА НА ЛАМПАТА (mm): | 300mm |
| МОЩНОСТ: | 1xE27 |
| ВКЛЮЧЕН ИЗТОЧНИК НА СВЕТЛИНА: | Не |
| СМЕНЯЕМ ИЗТОЧНИК НА СВЕТЛИНА: | Да |
| НАПРЕЖЕНИЕ (v): | 230V/50Hz |
| СЕНЗОР ЗА ДВИЖЕНИЕ: | Не |
| НИШКА: | E27 |
| СТЕПЕН НА ЗАЩИТА | IP20 |
| БРОЙ СВЕТЛИНИ ТОЧКИ: | 1 |
| БРОЙ: | 1 |
| ЦВЯТ: | ЧЕРЕН / ЗЛАТЕН |
| МАТЕРИАЛ: | МЕТАЛ |
| НЕТО ТЕГЛО: | 1.28kg |
| БРУТНО ТЕГЛО: | 1.74kg |
| ШИРИНА НА ОПАКОВКАТА (cm): | 35 |
| ДЪЛБОЧИНА НА ОПАКОВКАТА (cm): | 35 |
| ВИСОЧИНА НА ОПАКОВКАТА (см): | 19 |
| КОЛИЧЕСТВО В ОПАКОВКА: | 1бр. |
| БРОЙ ЧАСТИ В ПАЛЕТ: | 54бр. |
| КАТЕГОРИЯ НА ОПАКОВКАТА: | КАРТОН |
| КАТЕГОРИЯ В ОПАКОВКАТА: | ФОЛИО + КАРТОН CIĘTY |
| ПРОИЗВОДИТЕЛ: | Eko-Light |
| МАРКА: | Milagro |
Не забравяйте че работите с високи напрежения които са опасни за човешкия живот.
- Преди употреба винаги четете инструкциите. Ако е необходимо прочетете втори трети път. Все ще има нещо което не знаете или сте пропуснали да прочетете. Ако в опаковката липсва инструкция моля веднага се свържете с нас.
- Винаги се съобразявайте с нормите и изискванията на осветителните тела както за ваша така и за безопасността на околните.
- Ако не знаете как да се справите с високите напрежения или нямате доветие в себе си без колебание потърсете лицензиран електротехник който да свърши тази работа вмето вас.
Milagro MLP7244 HARALD GOLD/BLACK Висяща лампа 1xE27
Налично
Milagro MLP7243 HARALD GOLD/WHITE Висяща лампа 1xE27
Налично
Milagro MLP7694 HARALD GOLD/GREEN Висяща лампа 1xE27
Налично
Milagro MLP7695 Висяща лампа HARALD GOLD/NAY BLUE 1xE27
Налично
Само влезли клиенти, които са поръчали този продукт, могат да оставят отзив.
V-TAC VT-3833 Геометричен Пендел Златно Шампанско Квадрат
Изчерпан
Milagro MLP4245 Висяща лампа TOLEDO 3xE27
Налично
Milagro MLP8911 LUNGO 1xT8 9W LED висяща лампа
Налично
Milagro MLP8367 Висяща лампа SOMBRA CLEAR 1xE27
Налично
Zambelis 20181 Пендел LED 3000K 560Lm 7W
Налично
Vivalux VIV002386 Полилей CILINDRO 18/7502 Ø120 мм
Налично

Все още няма отзиви.