Milagro MLP6542 Висяща лампа RICHMOND BLACK / GOLD 5xE27 Circle
212.19 € (415.01 лв.)
Отстъпки при покупка на количество
| Брой | 1 - 2 | 3 - 9 | 10 - 19 | 20 - 49 | 50 - 99 | 100+ |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Цена | 212.19 € (415.01 лв.) |
210.07 € (410.86 лв.) |
207.95 € (406.71 лв.) |
205.82 € (402.55 лв.) |
203.70 € (398.40 лв.) |
201.58 € (394.26 лв.) |
Без включено осветление
-
Гарантирано качество
Продукт с гаранция за качество и удовлетвореност
Проверено
-
Екологичен избор
Произведен с устойчиви материали и методи
За по-добро бъдеще
-
Иновативен дизайн
Разработен с най-съвременни технологии
Удобство и функционалност
Опции за плащане:
ТЕХНИЧЕСКИ ХАРАКТЕРИСТИКИ:
| Баркод | 5902693765424 |
| ШИРИНА (mm): | 400 mm |
| ДЪЛБОЧИНА (mm): | 400 mm |
| РЕГУЛИРУЕМА ВИСОЧИНА (mm): | 400-1000 mm |
| ШИРИНА НА ЛАМПАТА (mm): | 180mm |
| МОЩНОСТ: | 5xE27 60W |
| ВКЛЮЧЕН ИЗТОЧНИК НА СВЕТЛИНА: | Не |
| СМЕНЯЕМ ИЗТОЧНИК НА СВЕТЛИНА: | Да |
| ДИМИРУЕМА: | Не |
| НАПРЕЖЕНИЕ (v): | ~230V/ 50Hz |
| СЕНЗОР ЗА ДВИЖЕНИЕ: | Не |
| НИШКА: | E27 |
| СТЕПЕН НА ЗАЩИТА | IP20 |
| ЦВЯТ: | ЧЕРЕН / ЗЛАТЕН |
| МАТЕРИАЛ: | МЕТАЛ + SZKŁO |
| НЕТО ТЕГЛО: | 5.9kg |
| БРУТНО ТЕГЛО: | 7.62kg |
| ШИРИНА НА ОПАКОВКАТА (cm): | 59 |
| ДЪЛБОЧИНА НА ОПАКОВКАТА (cm): | 59 |
| ВИСОЧИНА НА ОПАКОВКАТА (см): | 31 |
| КАТЕГОРИЯ НА ОПАКОВКАТА: | КАРТОН |
| КАТЕГОРИЯ В ОПАКОВКАТА: | КАРТОН + ФОЛИО |
| ПРОИЗВОДИТЕЛ: | Eko-Light |
| МАРКА: | Milagro |
Не забравяйте че работите с високи напрежения които са опасни за човешкия живот.
- Преди употреба винаги четете инструкциите. Ако е необходимо прочетете втори трети път. Все ще има нещо което не знаете или сте пропуснали да прочетете. Ако в опаковката липсва инструкция моля веднага се свържете с нас.
- Винаги се съобразявайте с нормите и изискванията на осветителните тела както за ваша така и за безопасността на околните.
- Ако не знаете как да се справите с високите напрежения или нямате доветие в себе си без колебание потърсете лицензиран електротехник който да свърши тази работа вмето вас.
Milagro MLP6543 RICHMOND BLACK / GOLD висяща лампа 5xE27 Правоъгълник
Налично
Milagro MLP6541 Висяща лампа RICHMOND BLACK / GOLD 3xE27 Circle
Налично
Milagro MLP6536 RICHMOND BLACK / GOLD аплик 1xE27
Налично
Само влезли клиенти, които са поръчали този продукт, могат да оставят отзив.
V-TAC VT-3815 Пендел Розово Злато Алуминиев
Налично
V-TAC VT-37392 Стъклен Пендел Винтидж Прозрачен ф200
Изчерпан
V-TAC VT-10077 9W LED Висяща Лампа (10*10*100см) Черно 4000K
Налично
Milagro ML6357 OHIO WHITE 24W LED висяща лампа
Налично
Zambelis 20330 Пендел LED 3000K 2880Lm 32W 220V
Налично
Zambelis 1665 Пендел 1xE27 MAX 40W
Налично

Все още няма отзиви.