Milagro MLP6495 SPARTA BLACK / GOLD висяща лампа 1xE27
57.26 € (111.99 лв.)
Отстъпки при покупка на количество
| Брой | 1 - 2 | 3 - 9 | 10 - 19 | 20 - 49 | 50 - 99 | 100+ |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Цена | 57.26 € (111.99 лв.) |
56.69 € (110.88 лв.) |
56.11 € (109.74 лв.) |
55.54 € (108.63 лв.) |
54.97 € (107.51 лв.) |
54.40 € (106.40 лв.) |
Без включено осветление
-
Гарантирано качество
Продукт с гаранция за качество и удовлетвореност
Проверено
-
Екологичен избор
Произведен с устойчиви материали и методи
За по-добро бъдеще
-
Иновативен дизайн
Разработен с най-съвременни технологии
Удобство и функционалност
Опции за плащане:
ТЕХНИЧЕСКИ ХАРАКТЕРИСТИКИ:
| Баркод | 5902693764953 |
| ШИРИНА (mm): | 250 mm |
| ДЪЛБОЧИНА (mm): | 250 mm |
| РЕГУЛИРУЕМА ВИСОЧИНА (mm): | 400-1000 mm |
| ВИСОЧИНА НА ЛАМПАТА (mm): | 250mm |
| ШИРИНА НА ЛАМПАТА (mm): | 250mm |
| МОЩНОСТ: | 1xE27 60W |
| ВКЛЮЧЕН ИЗТОЧНИК НА СВЕТЛИНА: | Не |
| СМЕНЯЕМ ИЗТОЧНИК НА СВЕТЛИНА: | Да |
| ДИМИРУЕМА: | Не |
| НАПРЕЖЕНИЕ (v): | ~230V/ 50Hz |
| СЕНЗОР ЗА ДВИЖЕНИЕ: | Не |
| НИШКА: | E27 |
| СТЕПЕН НА ЗАЩИТА | IP20 |
| ЦВЯТ: | ЧЕРЕН / ЗЛАТЕН |
| МАТЕРИАЛ: | МЕТАЛ + SZKŁO |
| НЕТО ТЕГЛО: | 0.95kg |
| БРУТНО ТЕГЛО: | 1.67kg |
| ШИРИНА НА ОПАКОВКАТА (cm): | 37 |
| ДЪЛБОЧИНА НА ОПАКОВКАТА (cm): | 37 |
| ВИСОЧИНА НА ОПАКОВКАТА (см): | 28 |
| КАТЕГОРИЯ НА ОПАКОВКАТА: | КАРТОН |
| КАТЕГОРИЯ В ОПАКОВКАТА: | КАРТОН + ФОЛИО |
| ПРОИЗВОДИТЕЛ: | Eko-Light |
| МАРКА: | Milagro |
Не забравяйте че работите с високи напрежения които са опасни за човешкия живот.
- Преди употреба винаги четете инструкциите. Ако е необходимо прочетете втори трети път. Все ще има нещо което не знаете или сте пропуснали да прочетете. Ако в опаковката липсва инструкция моля веднага се свържете с нас.
- Винаги се съобразявайте с нормите и изискванията на осветителните тела както за ваша така и за безопасността на околните.
- Ако не знаете как да се справите с високите напрежения или нямате доветие в себе си без колебание потърсете лицензиран електротехник който да свърши тази работа вмето вас.
Milagro MLP6500 SPARTA BLACK / GOLD висяща лампа 3xE14
Налично
Milagro MLP6512 SPARTA BLACK / GOLD аплик 1xE14
Налично
Milagro MLP6496 SPARTA BLACK / GOLD Плафониера 3xE14
Налично
Milagro MLP6495 SPARTA BLACK / GOLD висяща лампа 1xE27
Налично
Само влезли клиенти, които са поръчали този продукт, могат да оставят отзив.
V-TAC VT-3978 32W LED Двоен Висящ Пендел Димиращ Бял 3000K
Изчерпан
Milagro MLP64300 ALMERIA BLACK/CHROME висяща лампа 3xE27
Налично
Milagro MLP9951 AMORE WHITE висяща лампа 3xE27
Налично
Milagro MLP7901 Висяща лампа LINCOLN BLUE/GOLD 1xE27 45см
Налично
Milagro ML182 ВИСЯЩА ЛАМПА КАРБОН 1X5W LED
Налично
Milagro ML6772 ВИСЯЩА ЛАМПА CAPPIO GOLD 36W LED
Налично

Все още няма отзиви.