Milagro MLP6500 SPARTA BLACK / GOLD висяща лампа 3xE14
136.00 € (265.99 лв.)
Отстъпки при покупка на количество
| Брой | 1 - 2 | 3 - 9 | 10 - 19 | 20 - 49 | 50 - 99 | 100+ |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Цена | 136.00 € (265.99 лв.) |
134.64 € (263.33 лв.) |
133.28 € (260.67 лв.) |
131.92 € (258.01 лв.) |
130.56 € (255.35 лв.) |
129.20 € (252.69 лв.) |
Без включено осветление
-
Гарантирано качество
Продукт с гаранция за качество и удовлетвореност
Проверено
-
Екологичен избор
Произведен с устойчиви материали и методи
За по-добро бъдеще
-
Иновативен дизайн
Разработен с най-съвременни технологии
Удобство и функционалност
Опции за плащане:
ТЕХНИЧЕСКИ ХАРАКТЕРИСТИКИ:
| Баркод | 5902693765004 |
| ШИРИНА (mm): | 600 mm |
| ДЪЛБОЧИНА (mm): | 200 mm |
| РЕГУЛИРУЕМА ВИСОЧИНА (mm): | 400-1000 mm |
| МОЩНОСТ: | 3xE14 40W |
| ВКЛЮЧЕН ИЗТОЧНИК НА СВЕТЛИНА: | Не |
| СМЕНЯЕМ ИЗТОЧНИК НА СВЕТЛИНА: | Да |
| ДИМИРУЕМА: | Не |
| НАПРЕЖЕНИЕ (v): | ~230V/ 50Hz |
| СЕНЗОР ЗА ДВИЖЕНИЕ: | Не |
| НИШКА: | E14 |
| СТЕПЕН НА ЗАЩИТА | IP20 |
| ЦВЯТ: | ЧЕРЕН / ЗЛАТЕН |
| МАТЕРИАЛ: | МЕТАЛ + SZKŁO |
| НЕТО ТЕГЛО: | 2.26kg |
| БРУТНО ТЕГЛО: | 3.56kg |
| ШИРИНА НА ОПАКОВКАТА (cm): | 74.5 |
| ДЪЛБОЧИНА НА ОПАКОВКАТА (cm): | 28 |
| ВИСОЧИНА НА ОПАКОВКАТА (см): | 27 |
| БРОЙ ЧАСТИ В ПАЛЕТ: | 24бр. |
| КАТЕГОРИЯ НА ОПАКОВКАТА: | Велпапе |
| КАТЕГОРИЯ В ОПАКОВКАТА: | Картон/Фолио |
| ПРОИЗВОДИТЕЛ: | Eko-Light |
| МАРКА: | Milagro |
Не забравяйте че работите с високи напрежения които са опасни за човешкия живот.
- Преди употреба винаги четете инструкциите. Ако е необходимо прочетете втори трети път. Все ще има нещо което не знаете или сте пропуснали да прочетете. Ако в опаковката липсва инструкция моля веднага се свържете с нас.
- Винаги се съобразявайте с нормите и изискванията на осветителните тела както за ваша така и за безопасността на околните.
- Ако не знаете как да се справите с високите напрежения или нямате доветие в себе си без колебание потърсете лицензиран електротехник който да свърши тази работа вмето вас.
Milagro MLP6496 SPARTA BLACK / GOLD Плафониера 3xE14
Налично
Milagro MLP6499 SPARTA BLACK / GOLD висяща лампа 3xE14
Налично
Milagro MLP6495 SPARTA BLACK / GOLD висяща лампа 1xE27
Налично
Milagro MLP6512 SPARTA BLACK / GOLD аплик 1xE14
Налично
Само влезли клиенти, които са поръчали този продукт, могат да оставят отзив.
V-TAC VT-3807 Пендел Порцеланова Фасунга E27 Червен
Налично
Milagro MLP8914 Висяща лампа FUTURA 3xG9
Налично
Milagro MLP5424 Висяща лампа SFERA WOOD 1xE14
Налично
Milagro MLP8820 Висяща лампа LINEA 3xGX53
Налично
Zambelis 1495 Пендел 1xE27 MAX 40W
Налично
Zambelis 2073 Лед Пендел димируем 3000K 5440Lm 68W
Налично

Все още няма отзиви.