Milagro MLP6492 Плафон UNI 3xE27
113.51 € (222.01 лв.)
Отстъпки при покупка на количество
| Брой | 1 - 2 | 3 - 9 | 10 - 19 | 20 - 49 | 50 - 99 | 100+ |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Цена | 113.51 € (222.01 лв.) |
112.37 € (219.78 лв.) |
111.24 € (217.57 лв.) |
110.10 € (215.34 лв.) |
108.97 € (213.13 лв.) |
107.83 € (210.90 лв.) |
Без включено осветление
-
Гарантирано качество
Продукт с гаранция за качество и удовлетвореност
Проверено
-
Екологичен избор
Произведен с устойчиви материали и методи
За по-добро бъдеще
-
Иновативен дизайн
Разработен с най-съвременни технологии
Удобство и функционалност
Опции за плащане:
ТЕХНИЧЕСКИ ХАРАКТЕРИСТИКИ:
| Баркод | 5902693764922 |
| ШИРИНА (mm): | 660 mm |
| ДЪЛБОЧИНА (mm): | 150 mm |
| ВИСОЧИНА (mm): | 220 mm |
| ВИСОЧИНА НА ЛАМПАТА (mm): | 150mm |
| ШИРИНА НА ЛАМПАТА (mm): | 150mm |
| МОЩНОСТ: | 3xE27 60W |
| ВКЛЮЧЕН ИЗТОЧНИК НА СВЕТЛИНА: | Не |
| СМЕНЯЕМ ИЗТОЧНИК НА СВЕТЛИНА: | Да |
| ДИМИРУЕМА: | Не |
| НАПРЕЖЕНИЕ (v): | ~230V/ 50Hz |
| СЕНЗОР ЗА ДВИЖЕНИЕ: | Не |
| НИШКА: | E27 |
| СТЕПЕН НА ЗАЩИТА | IP20 |
| БРОЙ: | 1 |
| ЦВЯТ: | БЯЛ |
| МАТЕРИАЛ: | МЕТАЛ + TKANINA + DREWNO |
| НЕТО ТЕГЛО: | 1 kg |
| БРУТНО ТЕГЛО: | 1.40 kg |
| ШИРИНА НА ОПАКОВКАТА (cm): | 62 |
| ДЪЛБОЧИНА НА ОПАКОВКАТА (cm): | 24 |
| ВИСОЧИНА НА ОПАКОВКАТА (см): | 19 |
| КАТЕГОРИЯ НА ОПАКОВКАТА: | КАРТОН |
| КАТЕГОРИЯ В ОПАКОВКАТА: | КАРТОН + ФОЛИО |
| ПРОИЗВОДИТЕЛ: | Eko-Light |
| МАРКА: | Milagro |
Не забравяйте че работите с високи напрежения които са опасни за човешкия живот.
- Преди употреба винаги четете инструкциите. Ако е необходимо прочетете втори трети път. Все ще има нещо което не знаете или сте пропуснали да прочетете. Ако в опаковката липсва инструкция моля веднага се свържете с нас.
- Винаги се съобразявайте с нормите и изискванията на осветителните тела както за ваша така и за безопасността на околните.
- Ако не знаете как да се справите с високите напрежения или нямате доветие в себе си без колебание потърсете лицензиран електротехник който да свърши тази работа вмето вас.
Milagro MLP6489 Аплик UNI 1xE27
Налично
Milagro MLP64900 Висяща лампа UNI 1xE27
Налично
Само влезли клиенти, които са поръчали този продукт, могат да оставят отзив.
Milagro MLP8533 JOKER WHITE/CHROME флекс аплик 1xGU10
Налично
Milagro MLP6125 Плафон JOKER BLACK/GOLD 3xGU10
Налично
VITO 2012640 Спот Осветление Повърхностен Монтаж OLA S00 GU10
Налично
Vito 2100310 Спот за таван LILY-2 2xE14 CHROME 80W 220V
Налично

Все още няма отзиви.