Milagro MLP6485 Висяща лампа ROMA BLACK 3xE27
166.17 € (325.00 лв.)
Отстъпки при покупка на количество
| Брой | 1 - 2 | 3 - 9 | 10 - 19 | 20 - 49 | 50 - 99 | 100+ |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Цена | 166.17 € (325.00 лв.) |
164.51 € (321.75 лв.) |
162.85 € (318.51 лв.) |
161.18 € (315.24 лв.) |
159.52 € (311.99 лв.) |
157.86 € (308.75 лв.) |
Без включено осветление
-
Гарантирано качество
Продукт с гаранция за качество и удовлетвореност
Проверено
-
Екологичен избор
Произведен с устойчиви материали и методи
За по-добро бъдеще
-
Иновативен дизайн
Разработен с най-съвременни технологии
Удобство и функционалност
Опции за плащане:
ТЕХНИЧЕСКИ ХАРАКТЕРИСТИКИ:
| Баркод | 5902693764854 |
| ШИРИНА (mm): | 700 mm |
| ДЪЛБОЧИНА (mm): | 180 mm |
| РЕГУЛИРУЕМА ВИСОЧИНА (mm): | 400-1000 mm |
| ВИСОЧИНА НА ЛАМПАТА (mm): | 200 mm |
| ШИРИНА НА ЛАМПАТА (mm): | 180 mm |
| МОЩНОСТ: | 3xE27 60W |
| ВКЛЮЧЕН ИЗТОЧНИК НА СВЕТЛИНА: | Не |
| ДИМИРУЕМА: | Не |
| НАПРЕЖЕНИЕ (v): | ~230V/ 50Hz |
| СЕНЗОР ЗА ДВИЖЕНИЕ: | Не |
| НИШКА: | E27 |
| СТЕПЕН НА ЗАЩИТА | IP20 |
| БРОЙ: | 3 |
| ЦВЯТ: | ЧЕРЕН |
| МАТЕРИАЛ: | МЕТАЛ + SZKŁO |
| НЕТО ТЕГЛО: | 4.65kg |
| БРУТНО ТЕГЛО: | 5.71kg |
| ШИРИНА НА ОПАКОВКАТА (cm): | 74.5 |
| ДЪЛБОЧИНА НА ОПАКОВКАТА (cm): | 27 |
| ВИСОЧИНА НА ОПАКОВКАТА (см): | 28 |
| БРОЙ ЧАСТИ В ПАЛЕТ: | 24бр. |
| КАТЕГОРИЯ НА ОПАКОВКАТА: | Велпапе |
| КАТЕГОРИЯ В ОПАКОВКАТА: | Картон/Фолио |
| ПРОИЗВОДИТЕЛ: | Eko-Light |
| МАРКА: | Milagro |
Не забравяйте че работите с високи напрежения които са опасни за човешкия живот.
- Преди употреба винаги четете инструкциите. Ако е необходимо прочетете втори трети път. Все ще има нещо което не знаете или сте пропуснали да прочетете. Ако в опаковката липсва инструкция моля веднага се свържете с нас.
- Винаги се съобразявайте с нормите и изискванията на осветителните тела както за ваша така и за безопасността на околните.
- Ако не знаете как да се справите с високите напрежения или нямате доветие в себе си без колебание потърсете лицензиран електротехник който да свърши тази работа вмето вас.
Milagro MLP6485 Висяща лампа ROMA BLACK 3xE27
Налично
Milagro MLP6484 Висяща лампа ROMA BLACK 1xE27
Налично
Milagro MLP6483 Аплик ROMA BLACK 1xE27
Налично
Само влезли клиенти, които са поръчали този продукт, могат да оставят отзив.
V-TAC VT-10051 19W LED Висящ Осветител Акрил Кристал Черен 4000K
Налично
V-TAC VT-23096 LED Осветител 50W Висящ Двеон Ринг 3000К Кафе
Налично
Milagro ML8816 Висяща лампа LUGANO GOLD 3xE14
Налично
Maytoni MOD013PL-04B Пендел Ring
Налично
Vito 4101710 Пендел за таван CORE-C-L 1xE27 IP20 60W 220V
Налично
Vito 4102100 Пендел за таван MOLDE-0 BLACK-GOLDEN.SHINE 1xE27 IP20 60W 220V
Налично

Все още няма отзиви.