Milagro MLP6460 Плафон DAMA WHITE 3xE27
96.12 € (187.99 лв.)
Отстъпки при покупка на количество
| Брой | 1 - 2 | 3 - 9 | 10 - 19 | 20 - 49 | 50 - 99 | 100+ |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Цена | 96.12 € (187.99 лв.) |
95.16 € (186.12 лв.) |
94.20 € (184.24 лв.) |
93.24 € (182.36 лв.) |
92.28 € (180.48 лв.) |
91.31 € (178.59 лв.) |
Без включено осветление
-
Гарантирано качество
Продукт с гаранция за качество и удовлетвореност
Проверено
-
Екологичен избор
Произведен с устойчиви материали и методи
За по-добро бъдеще
-
Иновативен дизайн
Разработен с най-съвременни технологии
Удобство и функционалност
Опции за плащане:
ТЕХНИЧЕСКИ ХАРАКТЕРИСТИКИ:
| Баркод | 5902693783121 |
| ШИРИНА (mm): | 600 mm |
| ДЪЛБОЧИНА (mm): | 150 mm |
| ВИСОЧИНА (mm): | 175 mm |
| ВИСОЧИНА НА ЛАМПАТА (mm): | 100 mm |
| ШИРИНА НА ЛАМПАТА (mm): | 150 mm |
| МОЩНОСТ: | 3xE27 60W |
| ВКЛЮЧЕН ИЗТОЧНИК НА СВЕТЛИНА: | Не |
| НАПРЕЖЕНИЕ (v): | ~230V/ 50Hz |
| НИШКА: | E27 |
| СТЕПЕН НА ЗАЩИТА | IP20 |
| БРОЙ: | 3 |
| ЦВЯТ: | БЯЛ |
| МАТЕРИАЛ: | МЕТАЛ + DREWNO |
| НЕТО ТЕГЛО: | 1.75kg |
| БРУТНО ТЕГЛО: | 1.96kg |
| ШИРИНА НА ОПАКОВКАТА (cm): | 68.5 |
| ДЪЛБОЧИНА НА ОПАКОВКАТА (cm): | 14 |
| ВИСОЧИНА НА ОПАКОВКАТА (см): | 15 |
| БРОЙ ЧАСТИ В ПАЛЕТ: | 144бр. |
| КАТЕГОРИЯ НА ОПАКОВКАТА: | Велпапе |
| КАТЕГОРИЯ В ОПАКОВКАТА: | Фолио/Картон |
| ПРОИЗВОДИТЕЛ: | Eko-Light |
| МАРКА: | Milagro |
Не забравяйте че работите с високи напрежения които са опасни за човешкия живот.
- Преди употреба винаги четете инструкциите. Ако е необходимо прочетете втори трети път. Все ще има нещо което не знаете или сте пропуснали да прочетете. Ако в опаковката липсва инструкция моля веднага се свържете с нас.
- Винаги се съобразявайте с нормите и изискванията на осветителните тела както за ваша така и за безопасността на околните.
- Ако не знаете как да се справите с високите напрежения или нямате доветие в себе си без колебание потърсете лицензиран електротехник който да свърши тази работа вмето вас.
Milagro MLP6440 Висяща лампа DAMA WHITE 1xE27
Налично
Milagro MLP6540 Висяща лампа DAMA BLACK 1xE27
Налично
Milagro MLP6450 Висяща лампа DAMA WHITE 3xE27
Налично
Само влезли клиенти, които са поръчали този продукт, могат да оставят отзив.
Vito 2102630 СПОТОВО ОСВЕТЛЕНИЕ ЗА ПОВЪРХНОСТЕН МОНТАЖ VERTO φ25*H600 5W COB 3000K БЯЛО L1.7M
Налично
Milagro MLP6124 JOKER BLACK/GOLD Спот 2xGU10
Налично
VITO 2102290 Спот Осветление Повърхностен Монтаж LUMO-CS GU10 Черно Прозрачно
Налично
Zambelis S039 Луна за повърхностен монтаж Спот 1xMAX 40W GU10
Налично
Zambelis H34-W LED Аплик за стена 1xG9 1xLED 3000K 595Lm MAX 25W ключ 3W
Налично

Все още няма отзиви.