Milagro MLP6284 Висяща лампа VIDAR WHITE/CHROME 3xGU10
115.04 € (225.00 лв.)
Отстъпки при покупка на количество
| Брой | 1 - 2 | 3 - 9 | 10 - 19 | 20 - 49 | 50 - 99 | 100+ |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Цена | 115.04 € (225.00 лв.) |
113.89 € (222.75 лв.) |
112.74 € (220.50 лв.) |
111.59 € (218.25 лв.) |
110.44 € (216.00 лв.) |
109.29 € (213.75 лв.) |
Без включено осветление
-
Гарантирано качество
Продукт с гаранция за качество и удовлетвореност
Проверено
-
Екологичен избор
Произведен с устойчиви материали и методи
За по-добро бъдеще
-
Иновативен дизайн
Разработен с най-съвременни технологии
Удобство и функционалност
Опции за плащане:
ТЕХНИЧЕСКИ ХАРАКТЕРИСТИКИ:
| Баркод | 5902693762843 |
| ШИРИНА (mm): | 600 mm |
| ДЪЛБОЧИНА (mm): | 80 mm |
| РЕГУЛИРУЕМА ВИСОЧИНА (mm): | 350-900 mm |
| ВИСОЧИНА НА ЛАМПАТА (mm): | 175mm |
| ШИРИНА НА ЛАМПАТА (mm): | 60mm |
| МОЩНОСТ: | 3xGU10 |
| ВКЛЮЧЕН ИЗТОЧНИК НА СВЕТЛИНА: | Не |
| СМЕНЯЕМ ИЗТОЧНИК НА СВЕТЛИНА: | Да |
| ДИМИРУЕМА: | Не |
| НАПРЕЖЕНИЕ (v): | ~230V/ 50Hz |
| СЕНЗОР ЗА ДВИЖЕНИЕ: | Не |
| НИШКА: | GU10 |
| СТЕПЕН НА ЗАЩИТА | IP20 |
| БРОЙ: | 3 |
| ЦВЯТ: | Бяло / Хром |
| МАТЕРИАЛ: | МЕТАЛ |
| НЕТО ТЕГЛО: | 4.63kg |
| БРУТНО ТЕГЛО: | 5.01kg |
| ШИРИНА НА ОПАКОВКАТА (cm): | 66 |
| ДЪЛБОЧИНА НА ОПАКОВКАТА (cm): | 24 |
| ВИСОЧИНА НА ОПАКОВКАТА (см): | 9 |
| БРОЙ ЧАСТИ В ПАЛЕТ: | 100бр. |
| КАТЕГОРИЯ НА ОПАКОВКАТА: | Велпапе |
| КАТЕГОРИЯ В ОПАКОВКАТА: | Фолио/Картон |
| ПРОИЗВОДИТЕЛ: | Eko-Light |
| МАРКА: | Milagro |
Не забравяйте че работите с високи напрежения които са опасни за човешкия живот.
- Преди употреба винаги четете инструкциите. Ако е необходимо прочетете втори трети път. Все ще има нещо което не знаете или сте пропуснали да прочетете. Ако в опаковката липсва инструкция моля веднага се свържете с нас.
- Винаги се съобразявайте с нормите и изискванията на осветителните тела както за ваша така и за безопасността на околните.
- Ако не знаете как да се справите с високите напрежения или нямате доветие в себе си без колебание потърсете лицензиран електротехник който да свърши тази работа вмето вас.
Milagro MLP6283 Висяща лампа VIDAR WHITE/CHROME 1xGU10
Налично
Milagro MLP6273 VIDAR WHITE/GOLD1xGU10 аплик
Налично
Milagro MLP5403 Висяща лампа VIDAR BLACK 1xGU10
Налично
Milagro MLP6284 Висяща лампа VIDAR WHITE/CHROME 3xGU10
Налично
Само влезли клиенти, които са поръчали този продукт, могат да оставят отзив.
Изчерпан
V-TAC VT-37392 Стъклен Пендел Винтидж Прозрачен ф200
Изчерпан
Milagro MLP8411 Висяща лампа ESTILO 3xGU10
Налично
Zambelis 1516 Пендел 1xE27 MAX 40W 220V
Налично
Vivalux VIV004389 Полилей SSP707 LUX 200 мм бял GU10
Налично

Все още няма отзиви.