Milagro MLP6281 Kinkiet VIDAR WHITE/CHROME 1xGU10
44.99 € (87.99 лв.)
Отстъпки при покупка на количество
| Брой | 1 - 2 | 3 - 9 | 10 - 19 | 20 - 49 | 50 - 99 | 100+ |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Цена | 44.99 € (87.99 лв.) |
44.54 € (87.11 лв.) |
44.09 € (86.23 лв.) |
43.64 € (85.35 лв.) |
43.19 € (84.47 лв.) |
42.74 € (83.59 лв.) |
Без включено осветление
-
Гарантирано качество
Продукт с гаранция за качество и удовлетвореност
Проверено
-
Екологичен избор
Произведен с устойчиви материали и методи
За по-добро бъдеще
-
Иновативен дизайн
Разработен с най-съвременни технологии
Удобство и функционалност
Опции за плащане:
ТЕХНИЧЕСКИ ХАРАКТЕРИСТИКИ:
| Баркод | 5902693762812 |
| ШИРИНА (mm): | 80 mm |
| ДЪЛБОЧИНА (mm): | 130 mm |
| ВИСОЧИНА (mm): | 200 mm |
| ВИСОЧИНА НА ЛАМПАТА (mm): | 175mm |
| ШИРИНА НА ЛАМПАТА (mm): | 60mm |
| МОЩНОСТ: | 1xGU10 |
| ВКЛЮЧЕН ИЗТОЧНИК НА СВЕТЛИНА: | Не |
| СМЕНЯЕМ ИЗТОЧНИК НА СВЕТЛИНА: | Да |
| ДИМИРУЕМА: | Не |
| НАПРЕЖЕНИЕ (v): | ~230V/ 50Hz |
| СЕНЗОР ЗА ДВИЖЕНИЕ: | Не |
| НИШКА: | GU10 |
| СТЕПЕН НА ЗАЩИТА | IP20 |
| БРОЙ: | 1 |
| ЦВЯТ: | Бяло / Хром |
| МАТЕРИАЛ: | МЕТАЛ |
| НЕТО ТЕГЛО: | 0.81kg |
| БРУТНО ТЕГЛО: | 0.91kg |
| ШИРИНА НА ОПАКОВКАТА (cm): | 14.5 |
| ДЪЛБОЧИНА НА ОПАКОВКАТА (cm): | 10.5 |
| ВИСОЧИНА НА ОПАКОВКАТА (см): | 19 |
| БРОЙ ЧАСТИ В ПАЛЕТ: | 495бр. |
| КАТЕГОРИЯ НА ОПАКОВКАТА: | Велпапе |
| КАТЕГОРИЯ В ОПАКОВКАТА: | Фолио/Картон |
| ПРОИЗВОДИТЕЛ: | Eko-Light |
| МАРКА: | Milagro |
Не забравяйте че работите с високи напрежения които са опасни за човешкия живот.
- Преди употреба винаги четете инструкциите. Ако е необходимо прочетете втори трети път. Все ще има нещо което не знаете или сте пропуснали да прочетете. Ако в опаковката липсва инструкция моля веднага се свържете с нас.
- Винаги се съобразявайте с нормите и изискванията на осветителните тела както за ваша така и за безопасността на околните.
- Ако не знаете как да се справите с високите напрежения или нямате доветие в себе си без колебание потърсете лицензиран електротехник който да свърши тази работа вмето вас.
Milagro MLP6277 VIDAR BLACK/GOLD1xGU10 аплик
Налично
Milagro MLP6284 Висяща лампа VIDAR WHITE/CHROME 3xGU10
Налично
Milagro MLP6279 Висяща лампа VIDAR BLACK/GOLD 1xGU10
Налично
Само влезли клиенти, които са поръчали този продукт, могат да оставят отзив.
Milagro MLP7606 Плафон DIXIE BLUE/WHITE 3xGX53
Налично
Milagro MLP5427 Плафон SFERA WOOD 3xE14
Налично
Maytoni C191-WL-02-W Аплик Стенна лампа Parma 220V 1xGU10
Налично
Vivalux VIV004542 Спот за външен монтаж SP710 WH LUX бял GU10
Налично
VITO 2012870 Спот Осветление Повърхностен Монтаж DONNA BB GU10 Бяло Прозрачно
Налично

Все още няма отзиви.