Milagro MLP6267 Висяща лампа LUPO WHITE/GOLD 3xE27
116.57 € (227.99 лв.)
Отстъпки при покупка на количество
| Брой | 1 - 2 | 3 - 9 | 10 - 19 | 20 - 49 | 50 - 99 | 100+ |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Цена | 116.57 € (227.99 лв.) |
115.40 € (225.70 лв.) |
114.24 € (223.43 лв.) |
113.07 € (221.15 лв.) |
111.91 € (218.88 лв.) |
110.74 € (216.59 лв.) |
Без включено осветление
-
Гарантирано качество
Продукт с гаранция за качество и удовлетвореност
Проверено
-
Екологичен избор
Произведен с устойчиви материали и методи
За по-добро бъдеще
-
Иновативен дизайн
Разработен с най-съвременни технологии
Удобство и функционалност
Опции за плащане:
ТЕХНИЧЕСКИ ХАРАКТЕРИСТИКИ:
| Баркод | 5902693762676 |
| ШИРИНА (mm): | 600 mm |
| ДЪЛБОЧИНА (mm): | 200 mm |
| РЕГУЛИРУЕМА ВИСОЧИНА (mm): | 500-900 mm |
| ВИСОЧИНА НА ЛАМПАТА (mm): | 175 mm |
| ШИРИНА НА ЛАМПАТА (mm): | 200 mm |
| МОЩНОСТ: | 3xE27 60W |
| ВКЛЮЧЕН ИЗТОЧНИК НА СВЕТЛИНА: | Не |
| СМЕНЯЕМ ИЗТОЧНИК НА СВЕТЛИНА: | Да |
| ДИМИРУЕМА: | Не |
| НАПРЕЖЕНИЕ (v): | ~230V/ 50Hz |
| СЕНЗОР ЗА ДВИЖЕНИЕ: | Не |
| НИШКА: | E27 |
| СТЕПЕН НА ЗАЩИТА | IP20 |
| ЦВЯТ: | Бяло злато |
| МАТЕРИАЛ: | МЕТАЛ |
| НЕТО ТЕГЛО: | 1.70kg |
| БРУТНО ТЕГЛО: | 2.16kg |
| ШИРИНА НА ОПАКОВКАТА (cm): | 62 |
| ДЪЛБОЧИНА НА ОПАКОВКАТА (cm): | 25 |
| ВИСОЧИНА НА ОПАКОВКАТА (см): | 21.5 |
| БРОЙ ЧАСТИ В ПАЛЕТ: | 32бр. |
| КАТЕГОРИЯ НА ОПАКОВКАТА: | Велпапе |
| КАТЕГОРИЯ В ОПАКОВКАТА: | Фолио/Bąbel |
| ПРОИЗВОДИТЕЛ: | Eko-Light |
| МАРКА: | Milagro |
Не забравяйте че работите с високи напрежения които са опасни за човешкия живот.
- Преди употреба винаги четете инструкциите. Ако е необходимо прочетете втори трети път. Все ще има нещо което не знаете или сте пропуснали да прочетете. Ако в опаковката липсва инструкция моля веднага се свържете с нас.
- Винаги се съобразявайте с нормите и изискванията на осветителните тела както за ваша така и за безопасността на околните.
- Ако не знаете как да се справите с високите напрежения или нямате доветие в себе си без колебание потърсете лицензиран електротехник който да свърши тази работа вмето вас.
Milagro MLP6272 LUPO BLACK/GOLD подова лампа 1xE27
Налично
Milagro MLP6271 Висяща лампа LUPO BLACK/GOLD 3xE27
Налично
Milagro MLP6267 Висяща лампа LUPO WHITE/GOLD 3xE27
Налично
Milagro MLP6269 LUPO BLACK/GOLD аплик 1xE27
Налично
Само влезли клиенти, които са поръчали този продукт, могат да оставят отзив.
Milagro ML5492 ANDROMEDA WHITE 100W LED висяща лампа
Налично
Zambelis 19104 Пендел 1xE27 MAX 40W 220V
Налично
Zambelis 1658 Пендел 1xE27 MAX 40W
Налично
Zambelis 17002 ЛЕД Пендел 3000K 90W
Налично
Maytoni MOD063PL-L30G3K Пендел Freccia
Налично
Vito 4100970 Пендел за таван BITEZ-S-300 1xE27 OPAL IP20 60W 220V
Налично

Все още няма отзиви.