Milagro MLP6210 Висяща лампа MARGO BLACK/GOLD 3xE27
137.03 € (268.01 лв.)
Отстъпки при покупка на количество
| Брой | 1 - 2 | 3 - 9 | 10 - 19 | 20 - 49 | 50 - 99 | 100+ |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Цена | 137.03 € (268.01 лв.) |
135.66 € (265.33 лв.) |
134.29 € (262.65 лв.) |
132.92 € (259.97 лв.) |
131.55 € (257.29 лв.) |
130.18 € (254.61 лв.) |
Без включено осветление
-
Гарантирано качество
Продукт с гаранция за качество и удовлетвореност
Проверено
-
Екологичен избор
Произведен с устойчиви материали и методи
За по-добро бъдеще
-
Иновативен дизайн
Разработен с най-съвременни технологии
Удобство и функционалност
Опции за плащане:
ТЕХНИЧЕСКИ ХАРАКТЕРИСТИКИ:
| Баркод | 5902693762102 |
| ШИРИНА (mm): | 700 mm |
| ДЪЛБОЧИНА (mm): | 180 mm |
| РЕГУЛИРУЕМА ВИСОЧИНА (mm): | 400-900 mm |
| ВИСОЧИНА НА ЛАМПАТА (mm): | 245mm |
| ШИРИНА НА ЛАМПАТА (mm): | 180mm |
| МОЩНОСТ: | 3xE27 5.5W LED |
| ВКЛЮЧЕН ИЗТОЧНИК НА СВЕТЛИНА: | Не |
| СМЕНЯЕМ ИЗТОЧНИК НА СВЕТЛИНА: | Да |
| ДИМИРУЕМА: | Не |
| НАПРЕЖЕНИЕ (v): | ~230V/ 50Hz |
| СЕНЗОР ЗА ДВИЖЕНИЕ: | Не |
| НИШКА: | E27 |
| СТЕПЕН НА ЗАЩИТА | IP20 |
| БРОЙ: | 3 |
| ЦВЯТ: | ЧЕРЕН / ЗЛАТЕН |
| МАТЕРИАЛ: | МЕТАЛ |
| НЕТО ТЕГЛО: | 2.3kg |
| БРУТНО ТЕГЛО: | 3.4kg |
| ШИРИНА НА ОПАКОВКАТА (cm): | 70 |
| ДЪЛБОЧИНА НА ОПАКОВКАТА (cm): | 25 |
| ВИСОЧИНА НА ОПАКОВКАТА (см): | 28 |
| КАТЕГОРИЯ НА ОПАКОВКАТА: | КАРТОН |
| КАТЕГОРИЯ В ОПАКОВКАТА: | КАРТОН + ФОЛИО |
| ПРОИЗВОДИТЕЛ: | Eko-Light |
| МАРКА: | Milagro |
Не забравяйте че работите с високи напрежения които са опасни за човешкия живот.
- Преди употреба винаги четете инструкциите. Ако е необходимо прочетете втори трети път. Все ще има нещо което не знаете или сте пропуснали да прочетете. Ако в опаковката липсва инструкция моля веднага се свържете с нас.
- Винаги се съобразявайте с нормите и изискванията на осветителните тела както за ваша така и за безопасността на околните.
- Ако не знаете как да се справите с високите напрежения или нямате доветие в себе си без колебание потърсете лицензиран електротехник който да свърши тази работа вмето вас.
Milagro MLP6210 Висяща лампа MARGO BLACK/GOLD 3xE27
Налично
Milagro MLP6208 MARGO BLACK/GOLD аплик 1xE27
Налично
Само влезли клиенти, които са поръчали този продукт, могат да оставят отзив.
Milagro ML5716 GOLDIE 12W LED висяща лампа
Налично
Milagro MLP7043 ОВАЛНА БЯЛА висяща лампа 1xE27
Налично
Milagro MLP6608 Висяща лампа SANTIAGO CLEAR 3xE27
Налично
Milagro MLP6451 ALMERIA GREEN/GOLD висяща лампа 1xE27
Налично
Milagro ML347 ВИСЯЩА LED ЛАМПА COSMO 24W
Налично
Maytoni MOD033-PL-01-N Пендел Blues
Налично

Все още няма отзиви.