Milagro MLP5594 Висяща лампа BOSTON 3xE14
150.83 € (295.00 лв.)
Отстъпки при покупка на количество
| Брой | 1 - 2 | 3 - 9 | 10 - 19 | 20 - 49 | 50 - 99 | 100+ |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Цена | 150.83 € (295.00 лв.) |
149.32 € (292.04 лв.) |
147.81 € (289.09 лв.) |
146.31 € (286.16 лв.) |
144.80 € (283.20 лв.) |
143.29 € (280.25 лв.) |
Без включено осветление
-
Гарантирано качество
Продукт с гаранция за качество и удовлетвореност
Проверено
-
Екологичен избор
Произведен с устойчиви материали и методи
За по-добро бъдеще
-
Иновативен дизайн
Разработен с най-съвременни технологии
Удобство и функционалност
Опции за плащане:
ТЕХНИЧЕСКИ ХАРАКТЕРИСТИКИ:
| Баркод | 5902693755944 |
| ШИРИНА (mm): | 1000 mm |
| ДЪЛБОЧИНА (mm): | 140 mm |
| РЕГУЛИРУЕМА ВИСОЧИНА (mm): | 400-1000 mm |
| ВИСОЧИНА НА ЛАМПАТА (mm): | 140 mm |
| ШИРИНА НА ЛАМПАТА (mm): | 140 mm |
| МОЩНОСТ: | 3xE14 40W |
| ВКЛЮЧЕН ИЗТОЧНИК НА СВЕТЛИНА: | Не |
| НАПРЕЖЕНИЕ (v): | ~230V/ 50Hz |
| НИШКА: | E14 |
| СТЕПЕН НА ЗАЩИТА | IP20 |
| БРОЙ: | 3 |
| ЦВЯТ: | ЧЕРЕН |
| МАТЕРИАЛ: | МЕТАЛ + SZKŁO |
| НЕТО ТЕГЛО: | 3.93kg |
| БРУТНО ТЕГЛО: | 5.04kg |
| ШИРИНА НА ОПАКОВКАТА (cm): | 31 |
| ДЪЛБОЧИНА НА ОПАКОВКАТА (cm): | 95 |
| ВИСОЧИНА НА ОПАКОВКАТА (см): | 24.5 |
| КОЛИЧЕСТВО В ОПАКОВКА: | 1бр. |
| БРОЙ ЧАСТИ В ПАЛЕТ: | 14бр. |
| КАТЕГОРИЯ НА ОПАКОВКАТА: | Велпапе |
| КАТЕГОРИЯ В ОПАКОВКАТА: | Картон/Фолио |
| ПРОИЗВОДИТЕЛ: | Eko-Light |
| МАРКА: | Milagro |
Не забравяйте че работите с високи напрежения които са опасни за човешкия живот.
- Преди употреба винаги четете инструкциите. Ако е необходимо прочетете втори трети път. Все ще има нещо което не знаете или сте пропуснали да прочетете. Ако в опаковката липсва инструкция моля веднага се свържете с нас.
- Винаги се съобразявайте с нормите и изискванията на осветителните тела както за ваша така и за безопасността на околните.
- Ако не знаете как да се справите с високите напрежения или нямате доветие в себе си без колебание потърсете лицензиран електротехник който да свърши тази работа вмето вас.
Milagro MLP5593 Висяща лампа BOSTON 1xE14
Налично
Milagro MLP5595 Висяща лампа BOSTON 3xE14
Налично
Milagro MLP5594 Висяща лампа BOSTON 3xE14
Налично
Само влезли клиенти, които са поръчали този продукт, могат да оставят отзив.
V-TAC VT-3707 Пендел Цилиндър Хром Капка Ф180
Изчерпан
V-TAC VT-3954 Пендел Конус Призма Жълт 250 х 255
Изчерпан
V-TAC VT-10057 LED Осветител 20W Висящ Черно+Златно 4000K
Налично
Milagro MLP64300 ALMERIA BLACK/CHROME висяща лампа 3xE27
Налично
Milagro ML6772 ВИСЯЩА ЛАМПА CAPPIO GOLD 36W LED
Налично
Vito 4101710 Пендел за таван CORE-C-L 1xE27 IP20 60W 220V
Налично

Все още няма отзиви.