Milagro MLP5424 Висяща лампа SFERA WOOD 1xE14
45.50 € (88.99 лв.)
Отстъпки при покупка на количество
| Брой | 1 - 2 | 3 - 9 | 10 - 19 | 20 - 49 | 50 - 99 | 100+ |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Цена | 45.50 € (88.99 лв.) |
45.05 € (88.11 лв.) |
44.59 € (87.21 лв.) |
44.14 € (86.33 лв.) |
43.68 € (85.43 лв.) |
43.23 € (84.55 лв.) |
Без включено осветление
-
Гарантирано качество
Продукт с гаранция за качество и удовлетвореност
Проверено
-
Екологичен избор
Произведен с устойчиви материали и методи
За по-добро бъдеще
-
Иновативен дизайн
Разработен с най-съвременни технологии
Удобство и функционалност
Опции за плащане:
ТЕХНИЧЕСКИ ХАРАКТЕРИСТИКИ:
| Баркод | 5902693754244 |
| ШИРИНА (mm): | 140 mm |
| ДЪЛБОЧИНА (mm): | 140 mm |
| РЕГУЛИРУЕМА ВИСОЧИНА (mm): | 300-1000 mm |
| ВИСОЧИНА НА ЛАМПАТА (mm): | 140 mm |
| ШИРИНА НА ЛАМПАТА (mm): | 140 mm |
| МОЩНОСТ: | 1xE14 40W |
| ВКЛЮЧЕН ИЗТОЧНИК НА СВЕТЛИНА: | Не |
| НАПРЕЖЕНИЕ (v): | ~230V/ 50Hz |
| НИШКА: | E14 |
| СТЕПЕН НА ЗАЩИТА | IP20 |
| БРОЙ: | 1 |
| ЦВЯТ: | БЯЛ |
| МАТЕРИАЛ: | МЕТАЛ + DREWNO+ SZKŁO |
| НЕТО ТЕГЛО: | 0.52kg |
| БРУТНО ТЕГЛО: | 0.80kg |
| ШИРИНА НА ОПАКОВКАТА (cm): | 23 |
| ДЪЛБОЧИНА НА ОПАКОВКАТА (cm): | 23 |
| ВИСОЧИНА НА ОПАКОВКАТА (см): | 28.5 |
| БРОЙ ЧАСТИ В ПАЛЕТ: | 90бр. |
| КАТЕГОРИЯ НА ОПАКОВКАТА: | Велпапе |
| КАТЕГОРИЯ В ОПАКОВКАТА: | Картон |
| ПРОИЗВОДИТЕЛ: | Eko-Light |
| МАРКА: | Milagro |
Не забравяйте че работите с високи напрежения които са опасни за човешкия живот.
- Преди употреба винаги четете инструкциите. Ако е необходимо прочетете втори трети път. Все ще има нещо което не знаете или сте пропуснали да прочетете. Ако в опаковката липсва инструкция моля веднага се свържете с нас.
- Винаги се съобразявайте с нормите и изискванията на осветителните тела както за ваша така и за безопасността на околните.
- Ако не знаете как да се справите с високите напрежения или нямате доветие в себе си без колебание потърсете лицензиран електротехник който да свърши тази работа вмето вас.
Milagro MLP8865 Полилей SFERA BLACK 3xE14
Налично
Milagro MLP8882 Полилей SFERA BLACK/CHROME 5xE14
Налично
Milagro MLP5433 SFERA WOOD полилей 5xE14
Налично
Само влезли клиенти, които са поръчали този продукт, могат да оставят отзив.
V-TAC VT-213986 113W Полилей Димиращ Бял 3000К
Налично
Milagro MLP7043 ОВАЛНА БЯЛА висяща лампа 1xE27
Налично
Milagro MLP6581 Висяща лампа SOFIA AMBER 3xE27
Налично
Milagro ML5479 INFINITY BLACK 60W LED висяща лампа
Налично
Zambelis 20143 Пендел LED 3000K 560Lm 7W
Налично
Vito 4101910 Пендел за таван RIND-1 1xE27 MATTE BLACK 400MM IP20 60W 220V
Налично

Все още няма отзиви.