Milagro MLP5407 Плафон VIDAR WHITE 3xGU10
105.33 € (206.01 лв.)
Отстъпки при покупка на количество
| Брой | 1 - 2 | 3 - 9 | 10 - 19 | 20 - 49 | 50 - 99 | 100+ |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Цена | 105.33 € (206.01 лв.) |
104.28 € (203.95 лв.) |
103.22 € (201.88 лв.) |
102.17 € (199.83 лв.) |
101.12 € (197.77 лв.) |
100.06 € (195.70 лв.) |
Без включено осветление
-
Гарантирано качество
Продукт с гаранция за качество и удовлетвореност
Проверено
-
Екологичен избор
Произведен с устойчиви материали и методи
За по-добро бъдеще
-
Иновативен дизайн
Разработен с най-съвременни технологии
Удобство и функционалност
Опции за плащане:
ТЕХНИЧЕСКИ ХАРАКТЕРИСТИКИ:
| Баркод | 5902693754077 |
| ШИРИНА (mm): | 400 mm |
| ДЪЛБОЧИНА (mm): | 80 mm |
| ВИСОЧИНА (mm): | 200 mm |
| ВИСОЧИНА НА ЛАМПАТА (mm): | 175mm |
| ШИРИНА НА ЛАМПАТА (mm): | 80mm |
| МОЩНОСТ: | 3xGU10 |
| ВКЛЮЧЕН ИЗТОЧНИК НА СВЕТЛИНА: | Не |
| НАПРЕЖЕНИЕ (v): | ~230V/ 50Hz |
| НИШКА: | GU10 |
| СТЕПЕН НА ЗАЩИТА | IP20 |
| БРОЙ: | 3 |
| ЦВЯТ: | БЯЛ |
| МАТЕРИАЛ: | МЕТАЛ + DREWNO |
| НЕТО ТЕГЛО: | 2.54kg |
| БРУТНО ТЕГЛО: | 2.97kg |
| ШИРИНА НА ОПАКОВКАТА (cm): | 69 |
| ДЪЛБОЧИНА НА ОПАКОВКАТА (cm): | 13.5 |
| ВИСОЧИНА НА ОПАКОВКАТА (см): | 15 |
| БРОЙ ЧАСТИ В ПАЛЕТ: | 96бр. |
| КАТЕГОРИЯ НА ОПАКОВКАТА: | Велпапе |
| КАТЕГОРИЯ В ОПАКОВКАТА: | Фолио/Картон |
| ПРОИЗВОДИТЕЛ: | Eko-Light |
| МАРКА: | Milagro |
Не забравяйте че работите с високи напрежения които са опасни за човешкия живот.
- Преди употреба винаги четете инструкциите. Ако е необходимо прочетете втори трети път. Все ще има нещо което не знаете или сте пропуснали да прочетете. Ако в опаковката липсва инструкция моля веднага се свържете с нас.
- Винаги се съобразявайте с нормите и изискванията на осветителните тела както за ваша така и за безопасността на околните.
- Ако не знаете как да се справите с високите напрежения или нямате доветие в себе си без колебание потърсете лицензиран електротехник който да свърши тази работа вмето вас.
Milagro MLP6277 VIDAR BLACK/GOLD1xGU10 аплик
Налично
Milagro MLP5402 Спот VIDAR BLACK 3xGU10
Налично
Milagro MLP6276 Висяща лампа VIDAR WHITE/GOLD 3xGU10
Налично
Milagro MLP5403 Висяща лампа VIDAR BLACK 1xGU10
Налично
Само влезли клиенти, които са поръчали този продукт, могат да оставят отзив.
Milagro MLP7596 Плафон DIXIE WHITE 3xGX53
Налично
Milagro MLP7598 Плафон DIXIE WHITE 5xGX53
Налично
Maytoni C063CL-L12B4K ЛЕД Прожектор Treo 220V 4000K 13W IP20
Налично
Vito 4200640 Спот за стена ANAMUR-SINGLE NICKEL 1xE14 IP20 40W 220V
Налично

Все още няма отзиви.