Milagro MLP5405 VIDAR WHITE 1xGU10 аплик
41.93 € (82.01 лв.)
Отстъпки при покупка на количество
| Брой | 1 - 2 | 3 - 9 | 10 - 19 | 20 - 49 | 50 - 99 | 100+ |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Цена | 41.93 € (82.01 лв.) |
41.51 € (81.19 лв.) |
41.09 € (80.37 лв.) |
40.67 € (79.54 лв.) |
40.25 € (78.72 лв.) |
39.83 € (77.90 лв.) |
Без включено осветление
-
Гарантирано качество
Продукт с гаранция за качество и удовлетвореност
Проверено
-
Екологичен избор
Произведен с устойчиви материали и методи
За по-добро бъдеще
-
Иновативен дизайн
Разработен с най-съвременни технологии
Удобство и функционалност
Опции за плащане:
ТЕХНИЧЕСКИ ХАРАКТЕРИСТИКИ:
| Баркод | 5902693754053 |
| ШИРИНА (mm): | 80 mm |
| ДЪЛБОЧИНА (mm): | 130 mm |
| ВИСОЧИНА (mm): | 200 mm |
| ВИСОЧИНА НА ЛАМПАТА (mm): | 175mm |
| ШИРИНА НА ЛАМПАТА (mm): | 60mm |
| МОЩНОСТ: | 1xGU10 |
| ВКЛЮЧЕН ИЗТОЧНИК НА СВЕТЛИНА: | Не |
| НАПРЕЖЕНИЕ (v): | ~230V/ 50Hz |
| НИШКА: | GU10 |
| СТЕПЕН НА ЗАЩИТА | IP20 |
| БРОЙ: | 1 |
| ЦВЯТ: | БЯЛ |
| МАТЕРИАЛ: | МЕТАЛ + DREWNO |
| НЕТО ТЕГЛО: | 0.81kg |
| БРУТНО ТЕГЛО: | 0.91kg |
| ШИРИНА НА ОПАКОВКАТА (cm): | 14.5 |
| ДЪЛБОЧИНА НА ОПАКОВКАТА (cm): | 10.5 |
| ВИСОЧИНА НА ОПАКОВКАТА (см): | 19 |
| БРОЙ ЧАСТИ В ПАЛЕТ: | 495бр. |
| КАТЕГОРИЯ НА ОПАКОВКАТА: | Велпапе |
| КАТЕГОРИЯ В ОПАКОВКАТА: | Фолио/Картон |
| ПРОИЗВОДИТЕЛ: | Eko-Light |
| МАРКА: | Milagro |
Не забравяйте че работите с високи напрежения които са опасни за човешкия живот.
- Преди употреба винаги четете инструкциите. Ако е необходимо прочетете втори трети път. Все ще има нещо което не знаете или сте пропуснали да прочетете. Ако в опаковката липсва инструкция моля веднага се свържете с нас.
- Винаги се съобразявайте с нормите и изискванията на осветителните тела както за ваша така и за безопасността на околните.
- Ако не знаете как да се справите с високите напрежения или нямате доветие в себе си без колебание потърсете лицензиран електротехник който да свърши тази работа вмето вас.
Milagro MLP6275 Висяща лампа VIDAR WHITE/GOLD 1xGU10
Налично
Milagro MLP6286 Спот VIDAR BLACK/CHROME 3xGU10
Налично
Само влезли клиенти, които са поръчали този продукт, могат да оставят отзив.
Milagro MLP7542 Плафон DIXIE White 5xGX53
Налично
Kanlux 36254 Осветително тяло за стена или таван AGZAR EL E14 220V IP20
Налично
VITO 2101900 Стенно Осветление LUMO-W GU10 Променлив Ъгъл с Ключ Бяло
Налично
Vivalux VIV004567 Квадратен спот за таван SP714-4SQ WH LUX бял 4xGU10
Налично
Vivalux VIV004573 Спот за външен монтаж KING SP717 черен
Налично

Все още няма отзиви.