Milagro MLP4821 Висяща лампа PARMA 3xE14
125.27 € (245.01 лв.)
Отстъпки при покупка на количество
| Брой | 1 - 2 | 3 - 9 | 10 - 19 | 20 - 49 | 50 - 99 | 100+ |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Цена | 125.27 € (245.01 лв.) |
124.02 € (242.56 лв.) |
122.76 € (240.10 лв.) |
121.51 € (237.65 лв.) |
120.26 € (235.21 лв.) |
119.01 € (232.76 лв.) |
Без включено осветление
-
Гарантирано качество
Продукт с гаранция за качество и удовлетвореност
Проверено
-
Екологичен избор
Произведен с устойчиви материали и методи
За по-добро бъдеще
-
Иновативен дизайн
Разработен с най-съвременни технологии
Удобство и функционалност
Опции за плащане:
ТЕХНИЧЕСКИ ХАРАКТЕРИСТИКИ:
| Баркод | 5902693748212 |
| ШИРИНА (mm): | 700 mm |
| ДЪЛБОЧИНА (mm): | 140 mm |
| РЕГУЛИРУЕМА ВИСОЧИНА (mm): | 400 -800 mm |
| ВИСОЧИНА НА ЛАМПАТА (mm): | 135 mm |
| ШИРИНА НА ЛАМПАТА (mm): | 135 mm |
| МОЩНОСТ: | 3xE14 40W |
| ВКЛЮЧЕН ИЗТОЧНИК НА СВЕТЛИНА: | Не |
| НАПРЕЖЕНИЕ (v): | ~230V/ 50Hz |
| НИШКА: | E14 |
| СТЕПЕН НА ЗАЩИТА | IP20 |
| БРОЙ: | 3 |
| ЦВЯТ: | Czerń / Месинг |
| МАТЕРИАЛ: | МЕТАЛ + SZKŁO |
| НЕТО ТЕГЛО: | 2.1kg |
| БРУТНО ТЕГЛО: | 2.57kg |
| ШИРИНА НА ОПАКОВКАТА (cm): | 62 |
| ДЪЛБОЧИНА НА ОПАКОВКАТА (cm): | 25 |
| ВИСОЧИНА НА ОПАКОВКАТА (см): | 21 |
| БРОЙ ЧАСТИ В ПАЛЕТ: | 32бр. |
| КАТЕГОРИЯ НА ОПАКОВКАТА: | Велпапе |
| КАТЕГОРИЯ В ОПАКОВКАТА: | Фолио/Картон |
| ПРОИЗВОДИТЕЛ: | Eko-Light |
| МАРКА: | Milagro |
Не забравяйте че работите с високи напрежения които са опасни за човешкия живот.
- Преди употреба винаги четете инструкциите. Ако е необходимо прочетете втори трети път. Все ще има нещо което не знаете или сте пропуснали да прочетете. Ако в опаковката липсва инструкция моля веднага се свържете с нас.
- Винаги се съобразявайте с нормите и изискванията на осветителните тела както за ваша така и за безопасността на околните.
- Ако не знаете как да се справите с високите напрежения или нямате доветие в себе си без колебание потърсете лицензиран електротехник който да свърши тази работа вмето вас.
Milagro MLP4820 Висяща лампа PARMA 1xE14
Налично
Maytoni C191-WL-02-W Аплик Стенна лампа Parma 220V 1xGU10
Налично
Milagro MLP4819 Аплик PARMA 1xE14
Налично
Milagro MLP4821 Висяща лампа PARMA 3xE14
Налично
Само влезли клиенти, които са поръчали този продукт, могат да оставят отзив.
V-TAC VT-3758 Висящо Тяло Пендел Стъклен Светло Триъгълник
Изчерпан
V-TAC VT-7999 8.5W LED Висяща Лампа Φ180 Бяло Тяло 3000K
Налично
V-TAC VT-10342 5W LED Висяща Лампа Бяло Тяло 3000K
Налично
Milagro MLP6270 Висяща лампа LUPO BLACK/GOLD 1xE27
Налично
Milagro ML8790 GALAXIA GOLD 85W LED висяща лампа
Налично
Milagro MLP8819 Висяща лампа LINEA 1xGX53
Налично

Все още няма отзиви.