Milagro ML8854 Висяща LED лампа Saturno Black 28W
141.63 € (277.00 лв.)
Отстъпки при покупка на количество
| Брой | 1 - 2 | 3 - 9 | 10 - 19 | 20 - 49 | 50 - 99 | 100+ |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Цена | 141.63 € (277.00 лв.) |
140.21 € (274.23 лв.) |
138.80 € (271.47 лв.) |
137.38 € (268.69 лв.) |
135.96 € (265.91 лв.) |
134.55 € (263.16 лв.) |
С вградено LED Осветление
-
Гарантирано качество
Продукт с гаранция за качество и удовлетвореност
Проверено
-
Екологичен избор
Произведен с устойчиви материали и методи
За по-добро бъдеще
-
Иновативен дизайн
Разработен с най-съвременни технологии
Удобство и функционалност
Опции за плащане:
ТЕХНИЧЕСКИ ХАРАКТЕРИСТИКИ:
| Баркод | 5902693788546 |
| ШИРИНА (mm): | 500mm |
| ДЪЛБОЧИНА (mm): | 60mm |
| РЕГУЛИРУЕМА ВИСОЧИНА (mm): | 600-1200mm |
| ШИРИНА НА ЛАМПАТА (mm): | 15mm |
| МОЩНОСТ: | 28W LED |
| СВЕТЛИНЕН ПОТОК: | 1500lm |
| ЦВЕТНА ТЕМПЕРАТУРА: | Неутрална 4000K |
| ВКЛЮЧЕН ИЗТОЧНИК НА СВЕТЛИНА: | Да |
| ДИМИРУЕМА: | Не |
| ЕНЕРГИЕН КЛАС: | ПРЕДСТАВЕН ПРОДУКТ |
| СРЕДЕН ЖИВОТ: | 30000h |
| CRI [RA]: | 80 |
| НАПРЕЖЕНИЕ (v): | ~230v/50Hz |
| ЪГЪЛ НА ЛЪЧА: | 120° |
| СТЕПЕН НА ЗАЩИТА | IP44 |
| ЦВЯТ: | ЧЕРЕН |
| МАТЕРИАЛ: | АЛУМИНИЙ + ПЛАСТМАСА |
| НЕТО ТЕГЛО: | 1kg |
| БРУТНО ТЕГЛО: | 2.1kg |
| ШИРИНА НА ОПАКОВКАТА (cm): | 56 |
| ДЪЛБОЧИНА НА ОПАКОВКАТА (cm): | 56 |
| ВИСОЧИНА НА ОПАКОВКАТА (см): | 10.5 |
| БРОЯ В КОМПЛЕКТА: | 1 |
| БРОЙ ЧАСТИ В ПАЛЕТ: | ФОЛИО + СТИРОПОР |
| КАТЕГОРИЯ В ОПАКОВКАТА: | Картон |
| ПРОИЗВОДИТЕЛ: | Eko-Light |
| МАРКА: | Milagro |
Не забравяйте че работите с високи напрежения които са опасни за човешкия живот.
- Преди употреба винаги четете инструкциите. Ако е необходимо прочетете втори трети път. Все ще има нещо което не знаете или сте пропуснали да прочетете. Ако в опаковката липсва инструкция моля веднага се свържете с нас.
- Винаги се съобразявайте с нормите и изискванията на осветителните тела както за ваша така и за безопасността на околните.
- Ако не знаете как да се справите с високите напрежения или нямате доветие в себе си без колебание потърсете лицензиран електротехник който да свърши тази работа вмето вас.
Milagro ML8854 Висяща LED лампа Saturno Black 28W
Налично
Milagro ML8850 Стенна LED лампа Saturno Black 25W
Налично
Milagro ML8852 LED стенна лампа Saturno Black 46W
Налично
Milagro ML8865 Висяща LED лампа Saturno Gold 65W
Налично
Само влезли клиенти, които са поръчали този продукт, могат да оставят отзив.
V-TAC VT-3928 7W LED Пендел Акрил Златен Абажур 12×19 Неутрална Светлина
Налично
V-TAC VT-23103 9W LED Висяща Лампа (30*300*1370MM) Бяло+Сиво Тяло 3000K Регулируема
Налично
Milagro ML6771 ВИСЯЩА LED ЛАМПА CAPPIO BLACK 36W
Налично
Milagro ML7950 LUCERO GOLD 48W LED висяща лампа
Налично
Maytoni P010PL-L30B ЛЕД Пендел Step 220V 3000K 30W IP20
Налично
Zambelis 20119 Пендел LED 3000K 1600Lm 20W
Налично

Все още няма отзиви.