Milagro MLP4424 Висяща лампа KRONOS BLACK 3xE14
156.97 € (307.01 лв.)
Отстъпки при покупка на количество
| Брой | 1 - 2 | 3 - 9 | 10 - 19 | 20 - 49 | 50 - 99 | 100+ |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Цена | 156.97 € (307.01 лв.) |
155.40 € (303.94 лв.) |
153.83 € (300.87 лв.) |
152.26 € (297.79 лв.) |
150.69 € (294.72 лв.) |
149.12 € (291.65 лв.) |
Без включено осветление
-
Гарантирано качество
Продукт с гаранция за качество и удовлетвореност
Проверено
-
Екологичен избор
Произведен с устойчиви материали и методи
За по-добро бъдеще
-
Иновативен дизайн
Разработен с най-съвременни технологии
Удобство и функционалност
Опции за плащане:
ТЕХНИЧЕСКИ ХАРАКТЕРИСТИКИ:
| Баркод | 5902693744245 |
| ШИРИНА (mm): | 1200 mm |
| ДЪЛБОЧИНА (mm): | 360 mm |
| РЕГУЛИРУЕМА ВИСОЧИНА (mm): | 500-100 mm |
| ВИСОЧИНА НА ЛАМПАТА (mm): | 220 mm |
| ШИРИНА НА ЛАМПАТА (mm): | 360 mm |
| МОЩНОСТ: | 3xE14 40W |
| ВКЛЮЧЕН ИЗТОЧНИК НА СВЕТЛИНА: | Не |
| НАПРЕЖЕНИЕ (v): | ~230V/ 50Hz |
| НИШКА: | E14 |
| СТЕПЕН НА ЗАЩИТА | IP20 |
| БРОЙ: | 3 |
| ЦВЯТ: | ЧЕРЕН |
| МАТЕРИАЛ: | МЕТАЛ + SZKŁO |
| НЕТО ТЕГЛО: | 5.12kg |
| БРУТНО ТЕГЛО: | 7.78kg |
| ШИРИНА НА ОПАКОВКАТА (cm): | 30 |
| ДЪЛБОЧИНА НА ОПАКОВКАТА (cm): | 120 |
| ВИСОЧИНА НА ОПАКОВКАТА (см): | 24 |
| КОЛИЧЕСТВО В ОПАКОВКА: | 1бр. |
| БРОЙ ЧАСТИ В ПАЛЕТ: | 6бр. |
| КАТЕГОРИЯ НА ОПАКОВКАТА: | Велпапе |
| КАТЕГОРИЯ В ОПАКОВКАТА: | Картон |
| ПРОИЗВОДИТЕЛ: | Eko-Light |
| МАРКА: | Milagro |
Не забравяйте че работите с високи напрежения които са опасни за човешкия живот.
- Преди употреба винаги четете инструкциите. Ако е необходимо прочетете втори трети път. Все ще има нещо което не знаете или сте пропуснали да прочетете. Ако в опаковката липсва инструкция моля веднага се свържете с нас.
- Винаги се съобразявайте с нормите и изискванията на осветителните тела както за ваша така и за безопасността на околните.
- Ако не знаете как да се справите с високите напрежения или нямате доветие в себе си без колебание потърсете лицензиран електротехник който да свърши тази работа вмето вас.
Milagro MLP4424 Висяща лампа KRONOS BLACK 3xE14
Налично
Milagro MLP4422 Висяща лампа KRONOS BLACK 1xE14
Налично
Само влезли клиенти, които са поръчали този продукт, могат да оставят отзив.
V-TAC VT-3788 Пендел Хромиран Купол Светло Оранжев Кабел
Налично
V-TAC VT-3790 Пендел Хромиран Купол Светло Лилав Кабел
Налично
V-TAC VT-213990 86W Полилей Димиращ Черен 3000К
Налично
V-TAC VT-15345 LED Осветител 46W Висящ 40*60*80*150CM Черно Тяло 3000K
Налично
Milagro MLP8669 Висяща лампа CLARISSA 3xGX53
Налично
Maytoni P055PL-01B Пендел Tommy
Налично

Все още няма отзиви.