Milagro MLP4246 Висяща лампа TOLEDO 3xE27
163.61 € (319.99 лв.)
Отстъпки при покупка на количество
| Брой | 1 - 2 | 3 - 9 | 10 - 19 | 20 - 49 | 50 - 99 | 100+ |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Цена | 163.61 € (319.99 лв.) |
161.97 € (316.79 лв.) |
160.34 € (313.60 лв.) |
158.70 € (310.39 лв.) |
157.07 € (307.20 лв.) |
155.43 € (303.99 лв.) |
Без включено осветление
-
Гарантирано качество
Продукт с гаранция за качество и удовлетвореност
Проверено
-
Екологичен избор
Произведен с устойчиви материали и методи
За по-добро бъдеще
-
Иновативен дизайн
Разработен с най-съвременни технологии
Удобство и функционалност
Опции за плащане:
ТЕХНИЧЕСКИ ХАРАКТЕРИСТИКИ:
| Баркод | 5902693742463 |
| ШИРИНА (mm): | 400 mm |
| ДЪЛБОЧИНА (mm): | 400 mm |
| РЕГУЛИРУЕМА ВИСОЧИНА (mm): | 500-900 mm |
| ВИСОЧИНА НА ЛАМПАТА (mm): | 150 mm |
| ШИРИНА НА ЛАМПАТА (mm): | 180 mm |
| МОЩНОСТ: | 3xE27 60W |
| ВКЛЮЧЕН ИЗТОЧНИК НА СВЕТЛИНА: | Не |
| НАПРЕЖЕНИЕ (v): | ~230V/ 50Hz |
| НИШКА: | E27 |
| СТЕПЕН НА ЗАЩИТА | IP20 |
| БРОЙ: | 3 |
| ЦВЯТ: | ХРОМ |
| МАТЕРИАЛ: | МЕТАЛ |
| НЕТО ТЕГЛО: | 3.08kg |
| БРУТНО ТЕГЛО: | 3.63kg |
| ШИРИНА НА ОПАКОВКАТА (cm): | 30 |
| ДЪЛБОЧИНА НА ОПАКОВКАТА (cm): | 30 |
| ВИСОЧИНА НА ОПАКОВКАТА (см): | 31 |
| КОЛИЧЕСТВО В ОПАКОВКА: | 1бр. |
| БРОЙ ЧАСТИ В ПАЛЕТ: | 40бр. |
| КАТЕГОРИЯ НА ОПАКОВКАТА: | Велпапе |
| КАТЕГОРИЯ В ОПАКОВКАТА: | Картон |
| ПРОИЗВОДИТЕЛ: | Eko-Light |
| МАРКА: | Milagro |
Не забравяйте че работите с високи напрежения които са опасни за човешкия живот.
- Преди употреба винаги четете инструкциите. Ако е необходимо прочетете втори трети път. Все ще има нещо което не знаете или сте пропуснали да прочетете. Ако в опаковката липсва инструкция моля веднага се свържете с нас.
- Винаги се съобразявайте с нормите и изискванията на осветителните тела както за ваша така и за безопасността на околните.
- Ако не знаете как да се справите с високите напрежения или нямате доветие в себе си без колебание потърсете лицензиран електротехник който да свърши тази работа вмето вас.
Vivalux VIV004043 Луна за външен монтаж TOLEDO DL700 бял
Налично
Milagro MLP4245 Висяща лампа TOLEDO 3xE27
Налично
Vivalux VIV004044 Луна за външен монтаж TOLEDO DL700 черен
Налично
Milagro MLP4246 Висяща лампа TOLEDO 3xE27
Налично
Само влезли клиенти, които са поръчали този продукт, могат да оставят отзив.
V-TAC VT-3790 Пендел Хромиран Купол Светло Лилав Кабел
Налично
V-TAC VT-3806 Пендел Порцеланова Фасунга E27 Син
Налично
V-TAC VT-10046 24W LED Висяща Лампа (80*100CM) 3000K Черно Тяло
Налично
Milagro ML8423 GALAXIA GOLD 46W LED висяща лампа
Налично
Milagro ML426 OVO 5W LED ВИСЯЩА ЛАМПА
Налично
Vivalux VIV000663 Полилей CAMELIA 12/3006 Ø450 мм
Налично

Все още няма отзиви.