Milagro MLP4188 Висяща лампа WILL BLACK 1XE27
40.90 € (79.99 лв.)
Отстъпки при покупка на количество
| Брой | 1 - 2 | 3 - 9 | 10 - 19 | 20 - 49 | 50 - 99 | 100+ |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Цена | 40.90 € (79.99 лв.) |
40.49 € (79.19 лв.) |
40.08 € (78.39 лв.) |
39.67 € (77.59 лв.) |
39.26 € (76.79 лв.) |
38.86 € (76.00 лв.) |
Без включено осветление
-
Гарантирано качество
Продукт с гаранция за качество и удовлетвореност
Проверено
-
Екологичен избор
Произведен с устойчиви материали и методи
За по-добро бъдеще
-
Иновативен дизайн
Разработен с най-съвременни технологии
Удобство и функционалност
Опции за плащане:
ТЕХНИЧЕСКИ ХАРАКТЕРИСТИКИ:
| Баркод | 5902693741886 |
| ШИРИНА (mm): | 240 mm |
| ДЪЛБОЧИНА (mm): | 240 mm |
| РЕГУЛИРУЕМА ВИСОЧИНА (mm): | 500 – 900 mm |
| ВИСОЧИНА НА ЛАМПАТА (mm): | 240 mm |
| ШИРИНА НА ЛАМПАТА (mm): | 240 mm |
| МОЩНОСТ: | 1xE27 60W |
| ВКЛЮЧЕН ИЗТОЧНИК НА СВЕТЛИНА: | Не |
| НАПРЕЖЕНИЕ (v): | ~230V/ 50Hz |
| СЕНЗОР ЗА ДВИЖЕНИЕ: | Не |
| НИШКА: | E27 |
| СТЕПЕН НА ЗАЩИТА | IP20 |
| ЦВЯТ: | ЧЕРЕН |
| МАТЕРИАЛ: | МЕТАЛ + DREWNO |
| НЕТО ТЕГЛО: | 0.77kg |
| БРУТНО ТЕГЛО: | 1.30kg |
| ШИРИНА НА ОПАКОВКАТА (cm): | 35.5 |
| ДЪЛБОЧИНА НА ОПАКОВКАТА (cm): | 26 |
| ВИСОЧИНА НА ОПАКОВКАТА (см): | 25 |
| БРОЙ ЧАСТИ В ПАЛЕТ: | 56бр. |
| КАТЕГОРИЯ НА ОПАКОВКАТА: | Велпапе |
| КАТЕГОРИЯ В ОПАКОВКАТА: | Картон/Фолио |
| ПРОИЗВОДИТЕЛ: | Eko-Light |
| МАРКА: | Milagro |
Не забравяйте че работите с високи напрежения които са опасни за човешкия живот.
- Преди употреба винаги четете инструкциите. Ако е необходимо прочетете втори трети път. Все ще има нещо което не знаете или сте пропуснали да прочетете. Ако в опаковката липсва инструкция моля веднага се свържете с нас.
- Винаги се съобразявайте с нормите и изискванията на осветителните тела както за ваша така и за безопасността на околните.
- Ако не знаете как да се справите с високите напрежения или нямате доветие в себе си без колебание потърсете лицензиран електротехник който да свърши тази работа вмето вас.
Milagro MLP4188 Висяща лампа WILL BLACK 1XE27
Налично
Milagro MLP4191 Висяща лампа WILL BLACK 3xE27
Налично
Само влезли клиенти, които са поръчали този продукт, могат да оставят отзив.
V-TAC VT-14986 LED Осветител 48W Висящ 800×1200мм Димиращ Бял 3000К
Налично
V-TAC VT-10081 9W LED Висяща Лампа (19.5*17.5*100CM) Черно 4000K
Налично
V-TAC VT-10087 LED Осветител 20W Висящ Черно+Златно 3000K
Налично
Milagro MLP6429 ALMERIA BLACK/CHROME висяща лампа 1xE27
Налично
Kanlux 36499 Висяща лампа JASMIN C E27 220V IP20
Налично

Все още няма отзиви.