Milagro MLP4182 Висяща лампа WILL WHITE 3xE27
107.88 € (210.99 лв.)
Отстъпки при покупка на количество
| Брой | 1 - 2 | 3 - 9 | 10 - 19 | 20 - 49 | 50 - 99 | 100+ |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Цена | 107.88 € (210.99 лв.) |
106.80 € (208.88 лв.) |
105.72 € (206.77 лв.) |
104.64 € (204.66 лв.) |
103.56 € (202.55 лв.) |
102.49 € (200.45 лв.) |
Без включено осветление
-
Гарантирано качество
Продукт с гаранция за качество и удовлетвореност
Проверено
-
Екологичен избор
Произведен с устойчиви материали и методи
За по-добро бъдеще
-
Иновативен дизайн
Разработен с най-съвременни технологии
Удобство и функционалност
Опции за плащане:
ТЕХНИЧЕСКИ ХАРАКТЕРИСТИКИ:
| Баркод | 5902693741824 |
| ШИРИНА (mm): | 900 mm |
| ДЪЛБОЧИНА (mm): | 240 mm |
| РЕГУЛИРУЕМА ВИСОЧИНА (mm): | 500-900 mm |
| ВИСОЧИНА НА ЛАМПАТА (mm): | 240 mm |
| ШИРИНА НА ЛАМПАТА (mm): | 240 mm |
| МОЩНОСТ: | 3xE27 60W |
| ВКЛЮЧЕН ИЗТОЧНИК НА СВЕТЛИНА: | Не |
| НАПРЕЖЕНИЕ (v): | ~230V/ 50Hz |
| НИШКА: | E27 |
| СТЕПЕН НА ЗАЩИТА | IP20 |
| БРОЙ: | 3 |
| ЦВЯТ: | БЯЛ |
| МАТЕРИАЛ: | МЕТАЛ + DREWNO |
| НЕТО ТЕГЛО: | 2.90kg |
| БРУТНО ТЕГЛО: | 3.76kg |
| ШИРИНА НА ОПАКОВКАТА (cm): | 31 |
| ДЪЛБОЧИНА НА ОПАКОВКАТА (cm): | 94 |
| ВИСОЧИНА НА ОПАКОВКАТА (см): | 22 |
| БРОЙ ЧАСТИ В ПАЛЕТ: | 14бр. |
| КАТЕГОРИЯ НА ОПАКОВКАТА: | Велпапе |
| КАТЕГОРИЯ В ОПАКОВКАТА: | Картон |
| ПРОИЗВОДИТЕЛ: | Eko-Light |
| МАРКА: | Milagro |
Не забравяйте че работите с високи напрежения които са опасни за човешкия живот.
- Преди употреба винаги четете инструкциите. Ако е необходимо прочетете втори трети път. Все ще има нещо което не знаете или сте пропуснали да прочетете. Ако в опаковката липсва инструкция моля веднага се свържете с нас.
- Винаги се съобразявайте с нормите и изискванията на осветителните тела както за ваша така и за безопасността на околните.
- Ако не знаете как да се справите с високите напрежения или нямате доветие в себе си без колебание потърсете лицензиран електротехник който да свърши тази работа вмето вас.
Milagro MLP6556 Аплик WILL WHITE 1xE27
Налично
Milagro MLP4179 Висяща лампа WILL WHITE 1xE27
Налично
Само влезли клиенти, които са поръчали този продукт, могат да оставят отзив.
V-TAC VT-10053 LED Осветител 57W Висящ Кристал Черен 4000К
Налично
Milagro ML6150 COPERNICUS WHITE 260W LED висяща лампа
Налично
Milagro ML6473 PIERCE BLACK 18W LED висяща лампа
Налично
Milagro MLP8414 Висяща лампа REFLEX fi 250 1xE27
Налично
Vito 4102210 Пендел за таван ART-2401 1xE27 BLACK&
Налично
Vivalux VIV004118 Пендел RETRO R6002 антично злато/черен усукан кабел
Налично

Все още няма отзиви.