Milagro MLP1347 JOKER WHITE/CHROME висяща лампа 1xGU10
32.21 € (63.00 лв.)
Отстъпки при покупка на количество
| Брой | 1 - 2 | 3 - 9 | 10 - 19 | 20 - 49 | 50 - 99 | 100+ |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Цена | 32.21 € (63.00 лв.) |
31.89 € (62.37 лв.) |
31.57 € (61.75 лв.) |
31.24 € (61.10 лв.) |
30.92 € (60.47 лв.) |
30.60 € (59.85 лв.) |
Без включено осветление
-
Гарантирано качество
Продукт с гаранция за качество и удовлетвореност
Проверено
-
Екологичен избор
Произведен с устойчиви материали и методи
За по-добро бъдеще
-
Иновативен дизайн
Разработен с най-съвременни технологии
Удобство и функционалност
Опции за плащане:
ТЕХНИЧЕСКИ ХАРАКТЕРИСТИКИ:
| Баркод | 5902693766629 |
| ШИРИНА (mm): | 80 mm |
| ДЪЛБОЧИНА (mm): | 80 mm |
| РЕГУЛИРУЕМА ВИСОЧИНА (mm): | 500-900 mm |
| ВИСОЧИНА НА ЛАМПАТА (mm): | 410 mm |
| ШИРИНА НА ЛАМПАТА (mm): | 55mm |
| МОЩНОСТ: | 1xGu10 |
| ВКЛЮЧЕН ИЗТОЧНИК НА СВЕТЛИНА: | Не |
| НАПРЕЖЕНИЕ (v): | ~230V/ 50Hz |
| НИШКА: | GU10 |
| СТЕПЕН НА ЗАЩИТА | IP20 |
| БРОЙ: | 1 |
| ЦВЯТ: | БЯЛ |
| МАТЕРИАЛ: | МЕТАЛ |
| НЕТО ТЕГЛО: | 1.06kg |
| БРУТНО ТЕГЛО: | 1.38kg |
| ШИРИНА НА ОПАКОВКАТА (cm): | 44.5 |
| ДЪЛБОЧИНА НА ОПАКОВКАТА (cm): | 12 |
| ВИСОЧИНА НА ОПАКОВКАТА (см): | 15 |
| БРОЙ ЧАСТИ В ПАЛЕТ: | 144бр. |
| КАТЕГОРИЯ НА ОПАКОВКАТА: | Велпапе |
| КАТЕГОРИЯ В ОПАКОВКАТА: | Картон |
| ПРОИЗВОДИТЕЛ: | Eko-Light |
| МАРКА: | Milagro |
Не забравяйте че работите с високи напрежения които са опасни за човешкия живот.
- Преди употреба винаги четете инструкциите. Ако е необходимо прочетете втори трети път. Все ще има нещо което не знаете или сте пропуснали да прочетете. Ако в опаковката липсва инструкция моля веднага се свържете с нас.
- Винаги се съобразявайте с нормите и изискванията на осветителните тела както за ваша така и за безопасността на околните.
- Ако не знаете как да се справите с високите напрежения или нямате доветие в себе си без колебание потърсете лицензиран електротехник който да свърши тази работа вмето вас.
Milagro MLP900 Плафон JOKER WHITE/CHROME 3xGU10
Налично
Milagro MLP1413 Lampa wisząca JOKER BLACK/CHROME 1xGU10
Налично
Milagro MLP7725 Висяща лампа JOKER NAVY BLUE/GOLD 1xGU10
Налично
Само влезли клиенти, които са поръчали този продукт, могат да оставят отзив.
V-TAC VT-10342 5W LED Висяща Лампа Бяло Тяло 3000K
Налично
Milagro ML5716 GOLDIE 12W LED висяща лампа
Налично
Milagro ML8835 ВИСЯЩА LED ЛАМПА CRAFT BLACK 46W
Налично
Milagro MLP8671 Висяща лампа CESTA WHITE 1xE27
Налично
Zambelis 18151 Пендел 6x7W LED 3200K 7W
Налично
Vito 4101470 Пендел за таван PERA-LARGE L.YELLOW 1XE27 IP20 60W 220V
Налично

Все още няма отзиви.