Milagro MLP1036 Висяща лампа EMMA WHITE 1xE27
37.84 € (74.01 лв.)
Отстъпки при покупка на количество
| Брой | 1 - 2 | 3 - 9 | 10 - 19 | 20 - 49 | 50 - 99 | 100+ |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Цена | 37.84 € (74.01 лв.) |
37.46 € (73.27 лв.) |
37.08 € (72.52 лв.) |
36.70 € (71.78 лв.) |
36.33 € (71.06 лв.) |
35.95 € (70.31 лв.) |
Без включено осветление
-
Гарантирано качество
Продукт с гаранция за качество и удовлетвореност
Проверено
-
Екологичен избор
Произведен с устойчиви материали и методи
За по-добро бъдеще
-
Иновативен дизайн
Разработен с най-съвременни технологии
Удобство и функционалност
Опции за плащане:
ТЕХНИЧЕСКИ ХАРАКТЕРИСТИКИ:
| Баркод | 5902693746461 |
| ШИРИНА (mm): | 300 mm |
| ДЪЛБОЧИНА (mm): | 100 mm |
| РЕГУЛИРУЕМА ВИСОЧИНА (mm): | 500-900 mm |
| МОЩНОСТ: | 1xE27 60W |
| ВКЛЮЧЕН ИЗТОЧНИК НА СВЕТЛИНА: | Не |
| НАПРЕЖЕНИЕ (v): | ~230V/ 50Hz |
| НИШКА: | E27 |
| СТЕПЕН НА ЗАЩИТА | IP20 |
| БРОЙ: | 1 |
| ЦВЯТ: | БЯЛ |
| МАТЕРИАЛ: | МЕТАЛ |
| НЕТО ТЕГЛО: | 0.53kg |
| БРУТНО ТЕГЛО: | 1.00kg |
| ШИРИНА НА ОПАКОВКАТА (cm): | 33.5 |
| ДЪЛБОЧИНА НА ОПАКОВКАТА (cm): | 24 |
| ВИСОЧИНА НА ОПАКОВКАТА (см): | 18 |
| КОЛИЧЕСТВО В ОПАКОВКА: | 1бр. |
| БРОЙ ЧАСТИ В ПАЛЕТ: | 100бр. |
| КАТЕГОРИЯ НА ОПАКОВКАТА: | Велпапе |
| КАТЕГОРИЯ В ОПАКОВКАТА: | Картон |
| МЕТОДИКА НА ПРИВЪРЗВАНЕ: | Релса |
| ПРОИЗВОДИТЕЛ: | Eko-Light |
| МАРКА: | Milagro |
Не забравяйте че работите с високи напрежения които са опасни за човешкия живот.
- Преди употреба винаги четете инструкциите. Ако е необходимо прочетете втори трети път. Все ще има нещо което не знаете или сте пропуснали да прочетете. Ако в опаковката липсва инструкция моля веднага се свържете с нас.
- Винаги се съобразявайте с нормите и изискванията на осветителните тела както за ваша така и за безопасността на околните.
- Ако не знаете как да се справите с високите напрежения или нямате доветие в себе си без колебание потърсете лицензиран електротехник който да свърши тази работа вмето вас.
Milagro MLP1038 Аплик EMMA PINK 1xE27
Налично
Milagro MLP1040 Висяща лампа EMMA PINK 3xE27
Налично
Milagro MLP1036 Висяща лампа EMMA WHITE 1xE27
Налично
Milagro MLP1035 Аплик EMMA WHITE 1xE27
Налично
Само влезли клиенти, които са поръчали този продукт, могат да оставят отзив.
V-TAC VT-3877 Пендел Двойно Стъкло Никел+Бял Е27 Ф180
Налично
Milagro MLP1048 Полилей SARA WHITE 3xE14
Налично
Milagro ML083 ВИСЯЩА ЛАМПА NERO 140W LED
Налично
Milagro MLP6451 ALMERIA GREEN/GOLD висяща лампа 1xE27
Налично
Milagro MLP5576 Висяща лампа VIENNA 3xE14
Налично
Maytoni P140-PL-170-1-N Пендел Fermi
Налично

Все още няма отзиви.