Milagro ML8869 Висяща лампа PORTER WHITE 1xGU10
52.15 € (102.00 лв.)
Отстъпки при покупка на количество
| Брой | 1 - 2 | 3 - 9 | 10 - 19 | 20 - 49 | 50 - 99 | 100+ |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Цена | 52.15 € (102.00 лв.) |
51.63 € (100.98 лв.) |
51.11 € (99.96 лв.) |
50.59 € (98.95 лв.) |
50.06 € (97.91 лв.) |
49.54 € (96.89 лв.) |
Без включено осветление
-
Гарантирано качество
Продукт с гаранция за качество и удовлетвореност
Проверено
-
Екологичен избор
Произведен с устойчиви материали и методи
За по-добро бъдеще
-
Иновативен дизайн
Разработен с най-съвременни технологии
Удобство и функционалност
Опции за плащане:
ТЕХНИЧЕСКИ ХАРАКТЕРИСТИКИ:
| Баркод | 5902693788690 |
| ШИРИНА (mm): | 100mm |
| ДЪЛБОЧИНА (mm): | 100mm |
| РЕГУЛИРУЕМА ВИСОЧИНА (mm): | 500-1000m |
| ВИСОЧИНА НА ЛАМПАТА (mm): | 390mm |
| ШИРИНА НА ЛАМПАТА (mm): | 60mm |
| МОЩНОСТ: | 1xGU10 8W |
| ВКЛЮЧЕН ИЗТОЧНИК НА СВЕТЛИНА: | Не |
| СМЕНЯЕМ ИЗТОЧНИК НА СВЕТЛИНА: | Да |
| НАПРЕЖЕНИЕ (v): | ~230v/50Hz |
| НИШКА: | GU10 |
| СТЕПЕН НА ЗАЩИТА | IP44 |
| БРОЙ СВЕТЛИНИ ТОЧКИ: | 1 |
| ЦВЯТ: | ЧЕРЕН |
| МАТЕРИАЛ: | МЕТАЛ + ПЛАСТМАСА |
| НЕТО ТЕГЛО: | 0.8kg |
| БРУТНО ТЕГЛО: | 1kg |
| ШИРИНА НА ОПАКОВКАТА (cm): | 10.5 |
| ДЪЛБОЧИНА НА ОПАКОВКАТА (cm): | 10.5 |
| ВИСОЧИНА НА ОПАКОВКАТА (см): | 50 |
| БРОЯ В КОМПЛЕКТА: | 1 |
| КАТЕГОРИЯ НА ОПАКОВКАТА: | КАРТОН |
| КАТЕГОРИЯ В ОПАКОВКАТА: | Картон/Фолио |
| ПРОИЗВОДИТЕЛ: | Eko-Light |
| МАРКА: | Milagro |
Не забравяйте че работите с високи напрежения които са опасни за човешкия живот.
- Преди употреба винаги четете инструкциите. Ако е необходимо прочетете втори трети път. Все ще има нещо което не знаете или сте пропуснали да прочетете. Ако в опаковката липсва инструкция моля веднага се свържете с нас.
- Винаги се съобразявайте с нормите и изискванията на осветителните тела както за ваша така и за безопасността на околните.
- Ако не знаете как да се справите с високите напрежения или нямате доветие в себе си без колебание потърсете лицензиран електротехник който да свърши тази работа вмето вас.
Milagro ML8869 Висяща лампа PORTER WHITE 1xGU10
Налично
Milagro ML8868 Висяща лампа PORTER BLACK 1xGU10
Налично
Само влезли клиенти, които са поръчали този продукт, могат да оставят отзив.
Vivalux VIV004867 LED полилей MAREA LED 60W черно CCT-switch 3000-4000-6000K
Налично
V-TAC VT-6686 1xGU10 Корпус Пендел Черен D:60×300мм
Изчерпан
Milagro MLP6193 Висяща лампа ULF BLACK/WOOD 3xE27
Налично
Milagro MLP8559 Висяща лампа SOBRESA 1xE27
Налично
Milagro MLP7580 ZIGGY WHITE Gold/Бутилка зелена висяща лампа 3xE27
Налично
Vito 4101670 Пендел за таван CORE-A 1xE27 RED IP20 60W 220V
Налично

Все още няма отзиви.