Milagro ML8861 LED плафон Saturno Gold 46W
270.47 € (528.99 лв.)
Отстъпки при покупка на количество
| Брой | 1 - 2 | 3 - 9 | 10 - 19 | 20 - 49 | 50 - 99 | 100+ |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Цена | 270.47 € (528.99 лв.) |
267.77 € (523.71 лв.) |
265.06 € (518.41 лв.) |
262.36 € (513.13 лв.) |
259.65 € (507.83 лв.) |
256.95 € (502.55 лв.) |
С вградено LED Осветление
Продукт с гаранция за качество и удовлетвореност
Проверено
Произведен с устойчиви материали и методи
За по-добро бъдеще
Разработен с най-съвременни технологии
Удобство и функционалност
Опции за плащане:
ТЕХНИЧЕСКИ ХАРАКТЕРИСТИКИ:
| Баркод | 5902693788614 |
| ШИРИНА (mm): | 800mm |
| ДЪЛБОЧИНА (mm): | 55mm |
| ВИСОЧИНА (mm): | 870mm |
| ШИРИНА НА ЛАМПАТА (mm): | 15mm |
| МОЩНОСТ: | 46W LED |
| СВЕТЛИНЕН ПОТОК: | 2500lm |
| ЦВЕТНА ТЕМПЕРАТУРА: | Неутрална 4000K |
| ВКЛЮЧЕН ИЗТОЧНИК НА СВЕТЛИНА: | Да |
| ДИМИРУЕМА: | Не |
| ЕНЕРГИЕН КЛАС: | ПРЕДСТАВЕН ПРОДУКТ |
| СРЕДЕН ЖИВОТ: | 30000h |
| CRI [RA]: | 80 |
| НАПРЕЖЕНИЕ (v): | ~230v/50Hz |
| ЪГЪЛ НА ЛЪЧА: | 120° |
| СТЕПЕН НА ЗАЩИТА | IP44 |
| ЦВЯТ: | ЗЛАТЕН |
| МАТЕРИАЛ: | АЛУМИНИЙ + ПЛАСТМАСА |
| НЕТО ТЕГЛО: | 1.8kg |
| БРУТНО ТЕГЛО: | 3.9kg |
| ШИРИНА НА ОПАКОВКАТА (cm): | 85 |
| ДЪЛБОЧИНА НА ОПАКОВКАТА (cm): | 85 |
| ВИСОЧИНА НА ОПАКОВКАТА (см): | 11.5 |
| БРОЯ В КОМПЛЕКТА: | 1 |
| БРОЙ ЧАСТИ В ПАЛЕТ: | ФОЛИО + СТИРОПОР |
| КАТЕГОРИЯ В ОПАКОВКАТА: | Картон |
| ПРОИЗВОДИТЕЛ: | Eko-Light |
| МАРКА: | Milagro |
Не забравяйте че работите с високи напрежения които са опасни за човешкия живот.
- Преди употреба винаги четете инструкциите. Ако е необходимо прочетете втори трети път. Все ще има нещо което не знаете или сте пропуснали да прочетете. Ако в опаковката липсва инструкция моля веднага се свържете с нас.
- Винаги се съобразявайте с нормите и изискванията на осветителните тела както за ваша така и за безопасността на околните.
- Ако не знаете как да се справите с високите напрежения или нямате доветие в себе си без колебание потърсете лицензиран електротехник който да свърши тази работа вмето вас.
Само влезли клиенти, които са поръчали този продукт, могат да оставят отзив.
Milagro ML410 KINKIET RING 8W LED
66.98 € (131.00 лв.)V-TAC VT-14982 LED Осветител 14W Хотел Аплик Бял 4000K
52.40 € (102.49 лв.)V-TAC VT-14983 LED Осветител 14W Хотел Аплик Бял 3000K
52.40 € (102.49 лв.)Zambelis H66 LED Аплик за стена за вграждане 3000K 240Lm ключ USB зарядно 3W
129.36 € (253.01 лв.)Milagro ML6343 ЕТАЖЕРКА БЯЛА LED нощна лампа с рафт 4W+5W+2W
98.17 € (192.00 лв.)

Все още няма отзиви.