Milagro ML7948 LUCERO BLACK 48W LED висяща лампа
106.86 € (209.00 лв.)
Отстъпки при покупка на количество
| Брой | 1 - 2 | 3 - 9 | 10 - 19 | 20 - 49 | 50 - 99 | 100+ |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Цена | 106.86 € (209.00 лв.) |
105.79 € (206.91 лв.) |
104.72 € (204.81 лв.) |
103.65 € (202.72 лв.) |
102.59 € (200.65 лв.) |
101.52 € (198.56 лв.) |
С вградено LED Осветление
-
Гарантирано качество
Продукт с гаранция за качество и удовлетвореност
Проверено
-
Екологичен избор
Произведен с устойчиви материали и методи
За по-добро бъдеще
-
Иновативен дизайн
Разработен с най-съвременни технологии
Удобство и функционалност
Опции за плащане:
ТЕХНИЧЕСКИ ХАРАКТЕРИСТИКИ:
| Баркод | 5902693779483 |
| ШИРИНА (mm): | 500mm |
| ДЪЛБОЧИНА (mm): | 500mm |
| РЕГУЛИРУЕМА ВИСОЧИНА (mm): | 500-900mm |
| ШИРИНА НА ЛАМПАТА (mm): | 500mm |
| МОЩНОСТ: | 48W LED |
| СВЕТЛИНЕН ПОТОК: | 2400 lm |
| ЦВЕТНА ТЕМПЕРАТУРА: | Неутрална 4000K |
| ВКЛЮЧЕН ИЗТОЧНИК НА СВЕТЛИНА: | Да |
| СМЕНЯЕМ ИЗТОЧНИК НА СВЕТЛИНА: | Да |
| ДИМИРУЕМА: | Не |
| ЕНЕРГИЕН КЛАС: | ПРЕДСТАВЕН ПРОДУКТ |
| ЕНЕРГИЕН КЛАС НА ИЗТОЧНИКА НА СВЕТЛИНА: | E – PCB78181 |
| НАПРЕЖЕНИЕ (v): | ~230v/50Hz |
| СЕНЗОР ЗА ДВИЖЕНИЕ: | Не |
| СТЕПЕН НА ЗАЩИТА | IP20 |
| ЦВЯТ: | ЧЕРЕН |
| МАТЕРИАЛ: | МЕТАЛ + ПЛАСТМАСА |
| НЕТО ТЕГЛО: | 1.1kg |
| БРУТНО ТЕГЛО: | 1.8kg |
| ШИРИНА НА ОПАКОВКАТА (cm): | 56 |
| ДЪЛБОЧИНА НА ОПАКОВКАТА (cm): | 56 |
| ВИСОЧИНА НА ОПАКОВКАТА (см): | 7.5 |
| БРОЯ В КОМПЛЕКТА: | 1 |
| КАТЕГОРИЯ НА ОПАКОВКАТА: | КАРТОН |
| КАТЕГОРИЯ В ОПАКОВКАТА: | ФОЛИО + СТИРОПОР |
| ПРОИЗВОДИТЕЛ: | Eko-Light |
| МАРКА: | Milagro |
Не забравяйте че работите с високи напрежения които са опасни за човешкия живот.
- Преди употреба винаги четете инструкциите. Ако е необходимо прочетете втори трети път. Все ще има нещо което не знаете или сте пропуснали да прочетете. Ако в опаковката липсва инструкция моля веднага се свържете с нас.
- Винаги се съобразявайте с нормите и изискванията на осветителните тела както за ваша така и за безопасността на околните.
- Ако не знаете как да се справите с високите напрежения или нямате доветие в себе си без колебание потърсете лицензиран електротехник който да свърши тази работа вмето вас.
Milagro ML7950 LUCERO GOLD 48W LED висяща лампа
Налично
Milagro ML7948 LUCERO BLACK 48W LED висяща лампа
Налично
Milagro ML7949 LUCERO CHROME 48W LED висяща лампа
Налично
Само влезли клиенти, които са поръчали този продукт, могат да оставят отзив.
V-TAC VT-10078 9W LED Висяща Лампа (10*10*100см) Черно 3000K
Налично
V-TAC VT-23100 12W LED Висяща Лампа Дърво 4000К
Налично
Vito 2026300 LED PENDANT ROUND LIGHTING FIXTURE FINESSE D-45 φ500*H70 45W 3xCCT-DIP SWITCH BLACK
Налично
Milagro ML570 ASTRO BLACK 24W LED ОКАЧВАЩА ЛАМПА
Налично
Milagro ML7941 Висяща LED лампа ROTONDA GOLD 27W
Налично
Maytoni MOD016PL-L75MG4K ЛЕД Пендел Line 220V 4000K 75W IP20
Налично

Все още няма отзиви.