Milagro ML7013 Спот Bima Square Black 1xGU10
16.87 € (32.99 лв.)
Отстъпки при покупка на количество
| Брой | 1 - 2 | 3 - 9 | 10 - 19 | 20 - 49 | 50 - 99 | 100+ |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Цена | 16.87 € (32.99 лв.) |
16.70 € (32.66 лв.) |
16.53 € (32.33 лв.) |
16.36 € (32.00 лв.) |
16.20 € (31.68 лв.) |
16.03 € (31.35 лв.) |
Без включено осветление
-
Гарантирано качество
Продукт с гаранция за качество и удовлетвореност
Проверено
-
Екологичен избор
Произведен с устойчиви материали и методи
За по-добро бъдеще
-
Иновативен дизайн
Разработен с най-съвременни технологии
Удобство и функционалност
Опции за плащане:
ТЕХНИЧЕСКИ ХАРАКТЕРИСТИКИ:
| Баркод | 5902693770138 |
| ШИРИНА (mm): | 80 mm |
| ДЪЛБОЧИНА (mm): | 80 mm |
| ВИСОЧИНА (mm): | 110 mm |
| МОЩНОСТ: | 1xGU10 |
| ВКЛЮЧЕН ИЗТОЧНИК НА СВЕТЛИНА: | Не |
| СМЕНЯЕМ ИЗТОЧНИК НА СВЕТЛИНА: | Да |
| НАПРЕЖЕНИЕ (v): | ~230V/ 50Hz |
| НИШКА: | GU10 |
| СТЕПЕН НА ЗАЩИТА | IP20 |
| ЦВЯТ: | ЧЕРЕН |
| МАТЕРИАЛ: | Алуминий |
| НЕТО ТЕГЛО: | 0.35 kg |
| БРУТНО ТЕГЛО: | 0.38 kg |
| ШИРИНА НА ОПАКОВКАТА (cm): | 9 |
| ДЪЛБОЧИНА НА ОПАКОВКАТА (cm): | 9 |
| ВИСОЧИНА НА ОПАКОВКАТА (см): | 12 |
| ПРОИЗВОДИТЕЛ: | Eko-Light |
| МАРКА: | Milagro |
Не забравяйте че работите с високи напрежения които са опасни за човешкия живот.
- Преди употреба винаги четете инструкциите. Ако е необходимо прочетете втори трети път. Все ще има нещо което не знаете или сте пропуснали да прочетете. Ако в опаковката липсва инструкция моля веднага се свържете с нас.
- Винаги се съобразявайте с нормите и изискванията на осветителните тела както за ваша така и за безопасността на околните.
- Ако не знаете как да се справите с високите напрежения или нямате доветие в себе си без колебание потърсете лицензиран електротехник който да свърши тази работа вмето вас.
Milagro ML7013 Спот Bima Square Black 1xGU10
Налично
Milagro ML7011 Спот Bima Round Black 1xGU10
Налично
Milagro ML7012 Спот Bima Square White 1xGU10
Налично
Milagro ML7010 Спот Bima Round White 1xGU10
Налично
Само влезли клиенти, които са поръчали този продукт, могат да оставят отзив.
Milagro MLP7595 Плафон DIXIE WHITE 2xGX53
Налично
Kanlux 35643 Осветително тяло за стена или таван DERATO E14 220V IP20
Налично
Kanlux 36255 Осветително тяло за стена или таван AGZAR EL E14 220V IP20
Налично
Zambelis S039 Луна за повърхностен монтаж Спот 1xMAX 40W GU10
Налично
Zambelis S055-40 ЛЕД Спот прожектор за повърхностен монтаж 3000K 9W IP20 220V
Налично

Все още няма отзиви.