Интериорно Осветление » Спотове » Спотове за повърхностен монтаж » Milagro ML7010 Спот Bima Round White 1xGU10
Milagro MLP4960 Аплик МЕЧЕ 1xE27
42.95 € (84.00 лв.)
Milagro MLP8371 Висяща лампа SOMBRA AMBER 3xE27
104.81 € (204.99 лв.)
Milagro ML7010 Спот Bima Round White 1xGU10
Код:
ML7010
Категории: Спотове за барплот, Спотове за повърхностен монтаж, Спотове за Таван, Спотове с крушки
Вземете 5% отстъпка с вашия купон!
Регистрирайте се или влезте, за да използвате предложението.
13.29 € (25.99 лв.)
Отстъпки при покупка на количество
| Брой | 1 - 2 | 3 - 9 | 10 - 19 | 20 - 49 | 50 - 99 | 100+ |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Цена | 13.29 € (25.99 лв.) |
13.16 € (25.74 лв.) |
13.02 € (25.46 лв.) |
12.89 € (25.21 лв.) |
12.76 € (24.96 лв.) |
12.63 € (24.70 лв.) |
Без включено осветление
Цокъл:
GU10
Брой Фасунги:
1
13
Човека разглеждат този продукт в момента!
-
Гарантирано качество
Продукт с гаранция за качество и удовлетвореност
Проверено
-
Екологичен избор
Произведен с устойчиви материали и методи
За по-добро бъдеще
-
Иновативен дизайн
Разработен с най-съвременни технологии
Удобство и функционалност
Опции за плащане:
Детайли
ТЕХНИЧЕСКИ ХАРАКТЕРИСТИКИ:
| Баркод | 5902693770107 |
| ШИРИНА (mm): | 80 mm |
| ДЪЛБОЧИНА (mm): | 80 mm |
| ВИСОЧИНА (mm): | 110 mm |
| МОЩНОСТ: | 1xGU10 |
| ВКЛЮЧЕН ИЗТОЧНИК НА СВЕТЛИНА: | Не |
| СМЕНЯЕМ ИЗТОЧНИК НА СВЕТЛИНА: | Да |
| НАПРЕЖЕНИЕ (v): | ~230V/ 50Hz |
| НИШКА: | GU10 |
| СТЕПЕН НА ЗАЩИТА | IP20 |
| ЦВЯТ: | БЯЛ |
| МАТЕРИАЛ: | Алуминий |
| НЕТО ТЕГЛО: | 0.28 kg |
| БРУТНО ТЕГЛО: | 0.31 kg |
| ШИРИНА НА ОПАКОВКАТА (cm): | 9 |
| ДЪЛБОЧИНА НА ОПАКОВКАТА (cm): | 9 |
| ВИСОЧИНА НА ОПАКОВКАТА (см): | 12 |
| ПРОИЗВОДИТЕЛ: | Eko-Light |
| МАРКА: | Milagro |
Не забравяйте че работите с високи напрежения които са опасни за човешкия живот.
- Преди употреба винаги четете инструкциите. Ако е необходимо прочетете втори трети път. Все ще има нещо което не знаете или сте пропуснали да прочетете. Ако в опаковката липсва инструкция моля веднага се свържете с нас.
- Винаги се съобразявайте с нормите и изискванията на осветителните тела както за ваша така и за безопасността на околните.
- Ако не знаете как да се справите с високите напрежения или нямате доветие в себе си без колебание потърсете лицензиран електротехник който да свърши тази работа вмето вас.
Избрани продукти от серията BIMA
Milagro ML7011 Спот Bima Round Black 1xGU10
Оценено на 0 от 5
Налично
13.29 € (25.99 лв.)
SKU:
ML7011
Milagro ML7010 Спот Bima Round White 1xGU10
Оценено на 0 от 5
Налично
13.29 € (25.99 лв.)
SKU:
ML7010
Milagro ML7013 Спот Bima Square Black 1xGU10
Оценено на 0 от 5
Налично
16.87 € (32.99 лв.)
SKU:
ML7013
Milagro ML7012 Спот Bima Square White 1xGU10
Оценено на 0 от 5
Налично
16.87 € (32.99 лв.)
SKU:
ML7012
Отзиви от клиенти
Оценено на 0 от 5
0 отзива
Оценено на 5 от 5
0
Оценено на 4 от 5
0
Оценено на 3 от 5
0
Оценено на 2 от 5
0
Оценено на 1 от 5
0
Само влезли клиенти, които са поръчали този продукт, могат да оставят отзив.
Други подобни продукти
Milagro MLP7544 Плафон DIXIE Black 2xGX53
Оценено на 0 от 5
Налично
50.62 € (99.00 лв.)
SKU:
MLP7544

Все още няма отзиви.