Milagro ML6406 Плафон NAOMI SMART Ø380 mm 24W LED RGB
81.81 € (160.01 лв.)
Отстъпки при покупка на количество
| Брой | 1 - 2 | 3 - 9 | 10 - 19 | 20 - 49 | 50 - 99 | 100+ |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Цена | 81.81 € (160.01 лв.) |
80.99 € (158.40 лв.) |
80.17 € (156.80 лв.) |
79.36 € (155.21 лв.) |
78.54 € (153.61 лв.) |
77.72 € (152.01 лв.) |
С вградено LED Осветление
RGB осветлението позволява настройка на множество цветове.
Продукт с гаранция за качество и удовлетвореност
Проверено
Произведен с устойчиви материали и методи
За по-добро бъдеще
Разработен с най-съвременни технологии
Удобство и функционалност
Опции за плащане:
ТЕХНИЧЕСКИ ХАРАКТЕРИСТИКИ:
| Баркод | 5902693764069 |
| ШИРИНА (mm): | Ø380mm |
| ВИСОЧИНА НА ЛАМПАТА (mm): | 80 mm |
| МОЩНОСТ: | 24W LED |
| СВЕТЛИНЕН ПОТОК: | 1680lm |
| ЦВЕТНА ТЕМПЕРАТУРА: | ПРОМЕНЛИВА 3000K÷6000K + RGB |
| ВКЛЮЧЕН ИЗТОЧНИК НА СВЕТЛИНА: | Да |
| СМЕНЯЕМ ИЗТОЧНИК НА СВЕТЛИНА: | Да |
| ДИМИРУЕМА: | Да |
| ЕНЕРГИЕН КЛАС: | ПРЕДСТАВЕН ПРОДУКТ |
| НАПРЕЖЕНИЕ (v): | ~230V/ 50Hz |
| СЕНЗОР ЗА ДВИЖЕНИЕ: | Не |
| СТЕПЕН НА ЗАЩИТА | IP20 |
| ЦВЯТ: | ЧЕРЕН |
| МАТЕРИАЛ: | ПЛАСТМАСА + МЕТАЛ |
| НЕТО ТЕГЛО: | 0.6kg |
| БРУТНО ТЕГЛО: | 1.4kg |
| ШИРИНА НА ОПАКОВКАТА (cm): | 41 |
| ДЪЛБОЧИНА НА ОПАКОВКАТА (cm): | 9 |
| ВИСОЧИНА НА ОПАКОВКАТА (см): | 40.5 |
| КОЛИЧЕСТВО В ОПАКОВКА: | 1бр. |
| КАТЕГОРИЯ НА ОПАКОВКАТА: | КАРТОН |
| КАТЕГОРИЯ В ОПАКОВКАТА: | КАРТОН + ФОЛИО |
| ПРОИЗВОДИТЕЛ: | Eko-Light |
| МАРКА: | Milagro |
Не забравяйте че работите с високи напрежения които са опасни за човешкия живот.
- Преди употреба винаги четете инструкциите. Ако е необходимо прочетете втори трети път. Все ще има нещо което не знаете или сте пропуснали да прочетете. Ако в опаковката липсва инструкция моля веднага се свържете с нас.
- Винаги се съобразявайте с нормите и изискванията на осветителните тела както за ваша така и за безопасността на околните.
- Ако не знаете как да се справите с високите напрежения или нямате доветие в себе си без колебание потърсете лицензиран електротехник който да свърши тази работа вмето вас.
Само влезли клиенти, които са поръчали този продукт, могат да оставят отзив.
Vivalux VIV004860 LED плафон SOLUT LED 27W бяло CCT-switch 3000-4000-6000K
68.00 € (133.00 лв.)V-TAC VT-76651 30W LED Плафон Кръг Микровълнов Сензор Бяла Рамка 4000К IP44
39.90 € (78.04 лв.)

Все още няма отзиви.