Milagro ML6186 Висяща лампа SIRIUS 26W
139.07 € (272.00 лв.)
Отстъпки при покупка на количество
| Брой | 1 - 2 | 3 - 9 | 10 - 19 | 20 - 49 | 50 - 99 | 100+ |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Цена | 139.07 € (272.00 лв.) |
137.68 € (269.28 лв.) |
136.29 € (266.56 лв.) |
134.90 € (263.84 лв.) |
133.51 € (261.12 лв.) |
132.12 € (258.40 лв.) |
С вградено LED Осветление
-
Гарантирано качество
Продукт с гаранция за качество и удовлетвореност
Проверено
-
Екологичен избор
Произведен с устойчиви материали и методи
За по-добро бъдеще
-
Иновативен дизайн
Разработен с най-съвременни технологии
Удобство и функционалност
Опции за плащане:
ТЕХНИЧЕСКИ ХАРАКТЕРИСТИКИ:
| Баркод | 5902693761860 |
| ШИРИНА (mm): | 400 mm |
| ДЪЛБОЧИНА (mm): | 400mm |
| РЕГУЛИРУЕМА ВИСОЧИНА (mm): | 500-100 mm |
| ВИСОЧИНА НА ЛАМПАТА (mm): | 50mm |
| ШИРИНА НА ЛАМПАТА (mm): | 15mm |
| МОЩНОСТ: | 26W LED |
| СВЕТЛИНЕН ПОТОК: | 1300lm |
| ЦВЕТНА ТЕМПЕРАТУРА: | Неутрална 4000K |
| ВКЛЮЧЕН ИЗТОЧНИК НА СВЕТЛИНА: | Да |
| ДИМИРУЕМА: | Не |
| ЕНЕРГИЕН КЛАС: | ПРЕДСТАВЕН ПРОДУКТ |
| ЕНЕРГИЕН КЛАС НА ИЗТОЧНИКА НА СВЕТЛИНА: | D – DD189 |
| НАПРЕЖЕНИЕ (v): | ~230V/ 50Hz |
| СЕНЗОР ЗА ДВИЖЕНИЕ: | Да |
| СТЕПЕН НА ЗАЩИТА | IP20 |
| ЦВЯТ: | ЗЛАТЕН |
| МАТЕРИАЛ: | МЕТАЛ + ПЛАСТМАСА + КРИСТАЛ |
| НЕТО ТЕГЛО: | 1.88kg |
| ШИРИНА НА ОПАКОВКАТА (cm): | 48 |
| ДЪЛБОЧИНА НА ОПАКОВКАТА (cm): | 48 |
| ВИСОЧИНА НА ОПАКОВКАТА (см): | 39 |
| ПРОИЗВОДИТЕЛ: | Eko-Light |
| МАРКА: | Milagro |
Не забравяйте че работите с високи напрежения които са опасни за човешкия живот.
- Преди употреба винаги четете инструкциите. Ако е необходимо прочетете втори трети път. Все ще има нещо което не знаете или сте пропуснали да прочетете. Ако в опаковката липсва инструкция моля веднага се свържете с нас.
- Винаги се съобразявайте с нормите и изискванията на осветителните тела както за ваша така и за безопасността на околните.
- Ако не знаете как да се справите с високите напрежения или нямате доветие в себе си без колебание потърсете лицензиран електротехник който да свърши тази работа вмето вас.
Milagro ML6185 Аплик SIRIUS 12W
Налично
Milagro ML6187 Висяща лампа SIRIUS 80W
Налично
Milagro ML6186 Висяща лампа SIRIUS 26W
Налично
Възможности
| Степен на защита | |
|---|---|
| Димиране | |
| Допълнителни опции |
Само влезли клиенти, които са поръчали този продукт, могат да оставят отзив.
V-TAC VT-3932 7W LED Пендел Акрил Златен Абажур 34×19 Неутрална Светлина
Налично
Milagro ML7949 LUCERO CHROME 48W LED висяща лампа
Налично
Milagro ML8864 Висяща LED лампа Saturno Black 65W
Налично
Maytoni MOD058PL-L42BS4K ЛЕД Пендел Rim 220V 4000K 51W IP20
Налично
Zambelis 2061 Пендел LED 3000K 4800Lm Димиращ 60W
Налично
Maytoni H186-PL-01-61W-BS Пендел Gletscher
Налично

Все още няма отзиви.