Milagro ML569 ASTRO БЯЛА ВИСЯЩА ЛАМПА 24W LED
202.98 € (396.99 лв.)
Отстъпки при покупка на количество
| Брой | 1 - 2 | 3 - 9 | 10 - 19 | 20 - 49 | 50 - 99 | 100+ |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Цена | 202.98 € (396.99 лв.) |
200.95 € (393.02 лв.) |
198.92 € (389.05 лв.) |
196.89 € (385.08 лв.) |
194.86 € (381.11 лв.) |
192.83 € (377.14 лв.) |
С вградено LED Осветление
-
Гарантирано качество
Продукт с гаранция за качество и удовлетвореност
Проверено
-
Екологичен избор
Произведен с устойчиви материали и методи
За по-добро бъдеще
-
Иновативен дизайн
Разработен с най-съвременни технологии
Удобство и функционалност
Опции за плащане:
ТЕХНИЧЕСКИ ХАРАКТЕРИСТИКИ:
| Баркод | 5902693735694 |
| ШИРИНА (mm): | 500mm |
| ДЪЛБОЧИНА (mm): | 500mm |
| РЕГУЛИРУЕМА ВИСОЧИНА (mm): | 400-1000mm |
| ВИСОЧИНА НА ЛАМПАТА (mm): | 90mm |
| ШИРИНА НА ЛАМПАТА (mm): | 500mm |
| МОЩНОСТ: | 24W LED |
| СВЕТЛИНЕН ПОТОК: | 1680lm |
| ЦВЕТНА ТЕМПЕРАТУРА: | Неутрална 4000K |
| ВКЛЮЧЕН ИЗТОЧНИК НА СВЕТЛИНА: | Да |
| СМЕНЯЕМ ИЗТОЧНИК НА СВЕТЛИНА: | Да |
| ДИМИРУЕМА: | Не |
| ЕНЕРГИЕН КЛАС: | ПРЕДСТАВЕН ПРОДУКТ |
| ЕНЕРГИЕН КЛАС НА ИЗТОЧНИКА НА СВЕТЛИНА: | D – PCB78135 |
| НАПРЕЖЕНИЕ (v): | ~230V/ 50Hz |
| СТЕПЕН НА ЗАЩИТА | IP20 |
| ЦВЯТ: | БЯЛ |
| МАТЕРИАЛ: | МЕТАЛ + AKRYL |
| НЕТО ТЕГЛО: | 2.44kg |
| БРУТНО ТЕГЛО: | 3.45kg |
| ШИРИНА НА ОПАКОВКАТА (cm): | 50 |
| ДЪЛБОЧИНА НА ОПАКОВКАТА (cm): | 50 |
| ВИСОЧИНА НА ОПАКОВКАТА (см): | 16 |
| КОЛИЧЕСТВО В ОПАКОВКА: | 1бр. |
| КАТЕГОРИЯ НА ОПАКОВКАТА: | КАРТОН |
| КАТЕГОРИЯ В ОПАКОВКАТА: | СТИРОПОР + ФОЛИО |
| ПРОИЗВОДИТЕЛ: | Eko-Light |
| МАРКА: | Milagro |
Не забравяйте че работите с високи напрежения които са опасни за човешкия живот.
- Преди употреба винаги четете инструкциите. Ако е необходимо прочетете втори трети път. Все ще има нещо което не знаете или сте пропуснали да прочетете. Ако в опаковката липсва инструкция моля веднага се свържете с нас.
- Винаги се съобразявайте с нормите и изискванията на осветителните тела както за ваша така и за безопасността на околните.
- Ако не знаете как да се справите с високите напрежения или нямате доветие в себе си без колебание потърсете лицензиран електротехник който да свърши тази работа вмето вас.
Vito 2012220 ASTRO-RWHITE MR16 IP65 50W G5.3 220V
Налично
Milagro ML6355 ASTRO WHITE 24W LED Плафониера
Налично
Vito 2012250 ASTRO-S NICKEL MR16 IP65 50W G5.3 220V
Налично
Milagro ML6356 ASTRO BLACK 24W LED плафон
Налично
Само влезли клиенти, които са поръчали този продукт, могат да оставят отзив.
V-TAC VT-14987 LED Осветител 48W Висящ 800×1200мм Димиращ Бял 4000К
Налично
V-TAC VT-7992 8.5W LED Висяща Лампа Φ100 Сиво Тяло 3000K
Налично
V-TAC VT-10091 13W LED Висяща Лампа 40CM 4000K Бяло Тяло
Налично
Milagro ML5715 Висяща LED лампа GOLDIE 5x5W
Налично
Maytoni MOD058PL-L42B4K ЛЕД Пендел Rim 220V 4000K 50W IP20
Налично
Zambelis 20129 Пендел LED 3000K 3600Lm Димиращ 48W 220V
Налично

Все още няма отзиви.