Milagro ML5493 INFINITY WHITE 60W LED висяща лампа
238.26 € (466.00 лв.)
Отстъпки при покупка на количество
| Брой | 1 - 2 | 3 - 9 | 10 - 19 | 20 - 49 | 50 - 99 | 100+ |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Цена | 238.26 € (466.00 лв.) |
235.88 € (461.34 лв.) |
233.49 € (456.67 лв.) |
231.11 € (452.01 лв.) |
228.73 € (447.36 лв.) |
226.35 € (442.70 лв.) |
С вградено LED Осветление
-
Гарантирано качество
Продукт с гаранция за качество и удовлетвореност
Проверено
-
Екологичен избор
Произведен с устойчиви материали и методи
За по-добро бъдеще
-
Иновативен дизайн
Разработен с най-съвременни технологии
Удобство и функционалност
Опции за плащане:
ТЕХНИЧЕСКИ ХАРАКТЕРИСТИКИ:
| Баркод | 5902693754930 |
| ШИРИНА (mm): | 600 mm |
| ДЪЛБОЧИНА (mm): | 300 mm |
| РЕГУЛИРУЕМА ВИСОЧИНА (mm): | 400-1000 mm |
| ВИСОЧИНА НА ЛАМПАТА (mm): | 50mm |
| ШИРИНА НА ЛАМПАТА (mm): | 15mm |
| МОЩНОСТ: | 60W LED |
| СВЕТЛИНЕН ПОТОК: | 3600lm |
| ЦВЕТНА ТЕМПЕРАТУРА: | Неутрална 4000K |
| ВКЛЮЧЕН ИЗТОЧНИК НА СВЕТЛИНА: | Да |
| СМЕНЯЕМ ИЗТОЧНИК НА СВЕТЛИНА: | Да |
| ДИМИРУЕМА: | Не |
| ЕНЕРГИЕН КЛАС: | ПРЕДСТАВЕН ПРОДУКТ |
| НАПРЕЖЕНИЕ (v): | ~230V/ 50Hz |
| СТЕПЕН НА ЗАЩИТА | IP20 |
| ЦВЯТ: | ЧЕРЕН |
| МАТЕРИАЛ: | МЕТАЛ + ПЛАСТМАСА |
| НЕТО ТЕГЛО: | 1.42kg |
| БРУТНО ТЕГЛО: | 2.26kg |
| ШИРИНА НА ОПАКОВКАТА (cm): | 66 |
| ДЪЛБОЧИНА НА ОПАКОВКАТА (cm): | 38 |
| ВИСОЧИНА НА ОПАКОВКАТА (см): | 15 |
| ПРОИЗВОДИТЕЛ: | Eko-Light |
| МАРКА: | Milagro |
Не забравяйте че работите с високи напрежения които са опасни за човешкия живот.
- Преди употреба винаги четете инструкциите. Ако е необходимо прочетете втори трети път. Все ще има нещо което не знаете или сте пропуснали да прочетете. Ако в опаковката липсва инструкция моля веднага се свържете с нас.
- Винаги се съобразявайте с нормите и изискванията на осветителните тела както за ваша така и за безопасността на околните.
- Ако не знаете как да се справите с високите напрежения или нямате доветие в себе си без колебание потърсете лицензиран електротехник който да свърши тази работа вмето вас.
Milagro ML5479 INFINITY BLACK 60W LED висяща лампа
Налично
Milagro ML5493 INFINITY WHITE 60W LED висяща лампа
Налично
Само влезли клиенти, които са поръчали този продукт, могат да оставят отзив.
V-TAC VT-3981 32W LED Дълъг Пендел Бял 3000K
Налично
V-TAC VT-10341 5W LED Висяща Лампа Черно Тяло 3000K
Налично
Milagro ML5715 Висяща LED лампа GOLDIE 5x5W
Налично
Milagro ML508 ORION BLACK 53W LED ВИСЯЩА ЛАМПА
Налично
Maytoni MOD058PL-L74BS4K ЛЕД Пендел Rim 220V 4000K 88W IP20
Налично
Maytoni MOD013PL-04B Пендел Ring
Налично

Все още няма отзиви.