Milagro ML5491 Висяща LED лампа LOCA WHITE 56W
145.72 € (285.00 лв.)
Отстъпки при покупка на количество
| Брой | 1 - 2 | 3 - 9 | 10 - 19 | 20 - 49 | 50 - 99 | 100+ |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Цена | 145.72 € (285.00 лв.) |
144.26 € (282.15 лв.) |
142.81 € (279.31 лв.) |
141.35 € (276.46 лв.) |
139.89 € (273.60 лв.) |
138.43 € (270.75 лв.) |
С вградено LED Осветление
-
Гарантирано качество
Продукт с гаранция за качество и удовлетвореност
Проверено
-
Екологичен избор
Произведен с устойчиви материали и методи
За по-добро бъдеще
-
Иновативен дизайн
Разработен с най-съвременни технологии
Удобство и функционалност
Опции за плащане:
ТЕХНИЧЕСКИ ХАРАКТЕРИСТИКИ:
| Баркод | 5902693754916 |
| ШИРИНА (mm): | 700 mm |
| ДЪЛБОЧИНА (mm): | 300 mm |
| РЕГУЛИРУЕМА ВИСОЧИНА (mm): | 500-1000 mm |
| ВИСОЧИНА НА ЛАМПАТА (mm): | 15mm |
| ШИРИНА НА ЛАМПАТА (mm): | 15mm |
| МОЩНОСТ: | 56W LED |
| СВЕТЛИНЕН ПОТОК: | 3360lm |
| ЦВЕТНА ТЕМПЕРАТУРА: | Неутрална 4000K |
| ВКЛЮЧЕН ИЗТОЧНИК НА СВЕТЛИНА: | Да |
| СМЕНЯЕМ ИЗТОЧНИК НА СВЕТЛИНА: | Да |
| ДИМИРУЕМА: | Не |
| ЕНЕРГИЕН КЛАС: | ПРЕДСТАВЕН ПРОДУКТ |
| ЕНЕРГИЕН КЛАС НА ИЗТОЧНИКА НА СВЕТЛИНА: | E – PCB78531 |
| НАПРЕЖЕНИЕ (v): | ~230V/ 50Hz |
| СТЕПЕН НА ЗАЩИТА | IP20 |
| ЦВЯТ: | БЯЛ |
| МАТЕРИАЛ: | МЕТАЛ + ПЛАСТМАСА |
| НЕТО ТЕГЛО: | 1.26kg |
| БРУТНО ТЕГЛО: | 2.56kg |
| ШИРИНА НА ОПАКОВКАТА (cm): | 83 |
| ДЪЛБОЧИНА НА ОПАКОВКАТА (cm): | 33 |
| ВИСОЧИНА НА ОПАКОВКАТА (см): | 34 |
| КАТЕГОРИЯ НА ОПАКОВКАТА: | КАРТОН |
| КАТЕГОРИЯ В ОПАКОВКАТА: | КАРТОН + ФОЛИО |
| ПРОИЗВОДИТЕЛ: | Eko-Light |
| МАРКА: | Milagro |
Не забравяйте че работите с високи напрежения които са опасни за човешкия живот.
- Преди употреба винаги четете инструкциите. Ако е необходимо прочетете втори трети път. Все ще има нещо което не знаете или сте пропуснали да прочетете. Ако в опаковката липсва инструкция моля веднага се свържете с нас.
- Винаги се съобразявайте с нормите и изискванията на осветителните тела както за ваша така и за безопасността на околните.
- Ако не знаете как да се справите с високите напрежения или нямате доветие в себе си без колебание потърсете лицензиран електротехник който да свърши тази работа вмето вас.
Milagro ML5756 LOCA BLACK 56W LED висяща лампа
Налично
Milagro ML5491 Висяща LED лампа LOCA WHITE 56W
Налично
Само влезли клиенти, които са поръчали този продукт, могат да оставят отзив.
V-TAC VT-10057 LED Осветител 20W Висящ Черно+Златно 4000K
Налично
V-TAC VT-10074 13W LED Висяща Лампа 40CM 3000K Бяло Тяло
Налично
Vito 2026320 LED PENDANT SQUARE LIGHTING FIXTURE FINESSE F-45 500*500*H70 45W 3xCCT-DIP SWITCH BLACK
Налично
Maytoni MOD016PL-L75MG4K ЛЕД Пендел Line 220V 4000K 75W IP20
Налично
Zambelis 20331 Пендел LED 3000K 2880Lm 32W 220V
Налично
Zambelis 2062 Пендел LED 3000K 4800Lm Димиращ 60W
Налично

Все още няма отзиви.