Milagro ML4857 Plafon PALERMO 72W LED Ściemnialny+ Pilot
103.79 € (203.00 лв.)
Отстъпки при покупка на количество
| Брой | 1 - 2 | 3 - 9 | 10 - 19 | 20 - 49 | 50 - 99 | 100+ |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Цена | 103.79 € (203.00 лв.) |
102.75 € (200.96 лв.) |
101.71 € (198.93 лв.) |
100.68 € (196.91 лв.) |
99.64 € (194.88 лв.) |
98.60 € (192.84 лв.) |
С вградено LED Осветление
Продукт с гаранция за качество и удовлетвореност
Проверено
Произведен с устойчиви материали и методи
За по-добро бъдеще
Разработен с най-съвременни технологии
Удобство и функционалност
Опции за плащане:
ТЕХНИЧЕСКИ ХАРАКТЕРИСТИКИ:
| Баркод | 5902693748571 |
| ШИРИНА (mm): | 530 mm |
| ДЪЛБОЧИНА (mm): | 530 mm |
| ВИСОЧИНА (mm): | 60 mm |
| ВИСОЧИНА НА ЛАМПАТА (mm): | 3cm |
| ШИРИНА НА ЛАМПАТА (mm): | 53cm |
| МОЩНОСТ: | 72W LED |
| СВЕТЛИНЕН ПОТОК: | 4320lm |
| ЦВЕТНА ТЕМПЕРАТУРА: | ПРОМЕНЛИВА 3000K÷6000K |
| ВКЛЮЧЕН ИЗТОЧНИК НА СВЕТЛИНА: | Да |
| СМЕНЯЕМ ИЗТОЧНИК НА СВЕТЛИНА: | Да |
| ДИМИРУЕМА: | Да |
| ЕНЕРГИЕН КЛАС: | ПРЕДСТАВЕН ПРОДУКТ |
| ЕНЕРГИЕН КЛАС НА ИЗТОЧНИКА НА СВЕТЛИНА: | F – PCB78272 |
| НАПРЕЖЕНИЕ (v): | ~230V/ 50Hz |
| СЕНЗОР ЗА ДВИЖЕНИЕ: | Не |
| СТЕПЕН НА ЗАЩИТА | IP20 |
| ЦВЯТ: | БЯЛ |
| МАТЕРИАЛ: | ПЛАСТМАСА + МЕТАЛ |
| НЕТО ТЕГЛО: | 1.77kg |
| БРУТНО ТЕГЛО: | 2.20kg |
| ШИРИНА НА ОПАКОВКАТА (cm): | 58 |
| ДЪЛБОЧИНА НА ОПАКОВКАТА (cm): | 58.5 |
| ВИСОЧИНА НА ОПАКОВКАТА (см): | 7.5 |
| КОЛИЧЕСТВО В ОПАКОВКА: | 1бр. |
| БРОЙ ЧАСТИ В ПАЛЕТ: | 60бр. |
| КАТЕГОРИЯ НА ОПАКОВКАТА: | Велпапе |
| КАТЕГОРИЯ В ОПАКОВКАТА: | Фолио |
| ПРОИЗВОДИТЕЛ: | Eko-Light |
| МАРКА: | Milagro |
Не забравяйте че работите с високи напрежения които са опасни за човешкия живот.
- Преди употреба винаги четете инструкциите. Ако е необходимо прочетете втори трети път. Все ще има нещо което не знаете или сте пропуснали да прочетете. Ако в опаковката липсва инструкция моля веднага се свържете с нас.
- Винаги се съобразявайте с нормите и изискванията на осветителните тела както за ваша така и за безопасността на околните.
- Ако не знаете как да се справите с високите напрежения или нямате доветие в себе си без колебание потърсете лицензиран електротехник който да свърши тази работа вмето вас.
Само влезли клиенти, които са поръчали този продукт, могат да оставят отзив.
Vivalux VIV004860 LED плафон SOLUT LED 27W бяло CCT-switch 3000-4000-6000K
68.00 € (133.00 лв.)V-TAC VT-76651 30W LED Плафон Кръг Микровълнов Сензор Бяла Рамка 4000К IP44
39.90 € (78.04 лв.)

Все още няма отзиви.