Milagro ML4384 Висяща лампа TRIANGOLO 1xE27
37.84 € (74.01 лв.)
Отстъпки при покупка на количество
| Брой | 1 - 2 | 3 - 9 | 10 - 19 | 20 - 49 | 50 - 99 | 100+ |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Цена | 37.84 € (74.01 лв.) |
37.46 € (73.27 лв.) |
37.08 € (72.52 лв.) |
36.70 € (71.78 лв.) |
36.33 € (71.06 лв.) |
35.95 € (70.31 лв.) |
Без включено осветление
-
Гарантирано качество
Продукт с гаранция за качество и удовлетвореност
Проверено
-
Екологичен избор
Произведен с устойчиви материали и методи
За по-добро бъдеще
-
Иновативен дизайн
Разработен с най-съвременни технологии
Удобство и функционалност
Опции за плащане:
ТЕХНИЧЕСКИ ХАРАКТЕРИСТИКИ:
| Баркод | 5902693743842 |
| ШИРИНА (mm): | 260 mm |
| ДЪЛБОЧИНА (mm): | 260 mm |
| РЕГУЛИРУЕМА ВИСОЧИНА (mm): | 500 – 1200 mm |
| ВИСОЧИНА НА ЛАМПАТА (mm): | 260mm |
| ШИРИНА НА ЛАМПАТА (mm): | 260mm |
| МОЩНОСТ: | E27 60W |
| ВКЛЮЧЕН ИЗТОЧНИК НА СВЕТЛИНА: | Не |
| НАПРЕЖЕНИЕ (v): | ~230V/ 50Hz |
| СЕНЗОР ЗА ДВИЖЕНИЕ: | Не |
| НИШКА: | E27 |
| СТЕПЕН НА ЗАЩИТА | IP20 |
| ЦВЯТ: | ЧЕРЕН |
| МАТЕРИАЛ: | МЕТАЛ + TKANINA |
| НЕТО ТЕГЛО: | 0.84kg |
| БРУТНО ТЕГЛО: | 1.20kg |
| ШИРИНА НА ОПАКОВКАТА (cm): | 27 |
| ДЪЛБОЧИНА НА ОПАКОВКАТА (cm): | 27 |
| ВИСОЧИНА НА ОПАКОВКАТА (см): | 30 |
| КОЛИЧЕСТВО В ОПАКОВКА: | 1бр. |
| КАТЕГОРИЯ НА ОПАКОВКАТА: | КАРТОН |
| КАТЕГОРИЯ В ОПАКОВКАТА: | КАРТОН + ФОЛИО |
| ПРОИЗВОДИТЕЛ: | Eko-Light |
| МАРКА: | Milagro |
Не забравяйте че работите с високи напрежения които са опасни за човешкия живот.
- Преди употреба винаги четете инструкциите. Ако е необходимо прочетете втори трети път. Все ще има нещо което не знаете или сте пропуснали да прочетете. Ако в опаковката липсва инструкция моля веднага се свържете с нас.
- Винаги се съобразявайте с нормите и изискванията на осветителните тела както за ваша така и за безопасността на околните.
- Ако не знаете как да се справите с високите напрежения или нямате доветие в себе си без колебание потърсете лицензиран електротехник който да свърши тази работа вмето вас.
Milagro ML162 Висяща лампа TRIANGOLO 3xE27
Налично
Milagro ML4384 Висяща лампа TRIANGOLO 1xE27
Налично
Само влезли клиенти, които са поръчали този продукт, могат да оставят отзив.
V-TAC VT-10077 9W LED Висяща Лампа (10*10*100см) Черно 4000K
Налично
Milagro MLP6231 Висяща лампа DANI BLACK/CHROME 1xGU10
Налично
Kanlux 33682 Висяща лампа GALOBA C GU10 220V IP20
Налично
Zambelis 20268 Пендел 1xE27 MAX 20W
Налично
Zambelis 2061 Пендел LED 3000K 4800Lm Димиращ 60W
Налично
Vito 4102250 Пендел за таван ART-2412 1xE27 BLACK&
Налично

Все още няма отзиви.