Milagro ML4363 Висяща лампа MOONLIGHT 1xE14
52.15 € (102.00 лв.)
Отстъпки при покупка на количество
| Брой | 1 - 2 | 3 - 9 | 10 - 19 | 20 - 49 | 50 - 99 | 100+ |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Цена | 52.15 € (102.00 лв.) |
51.63 € (100.98 лв.) |
51.11 € (99.96 лв.) |
50.59 € (98.95 лв.) |
50.06 € (97.91 лв.) |
49.54 € (96.89 лв.) |
Без включено осветление
-
Гарантирано качество
Продукт с гаранция за качество и удовлетвореност
Проверено
-
Екологичен избор
Произведен с устойчиви материали и методи
За по-добро бъдеще
-
Иновативен дизайн
Разработен с най-съвременни технологии
Удобство и функционалност
Опции за плащане:
ТЕХНИЧЕСКИ ХАРАКТЕРИСТИКИ:
| Баркод | 5902693743637 |
| ШИРИНА (mm): | 100 mm |
| ДЪЛБОЧИНА (mm): | 100 mm |
| РЕГУЛИРУЕМА ВИСОЧИНА (mm): | 500-1000 mm |
| ВИСОЧИНА НА ЛАМПАТА (mm): | 440mm |
| ШИРИНА НА ЛАМПАТА (mm): | 100mm |
| МОЩНОСТ: | E14 40W |
| ВКЛЮЧЕН ИЗТОЧНИК НА СВЕТЛИНА: | Не |
| СМЕНЯЕМ ИЗТОЧНИК НА СВЕТЛИНА: | Да |
| ДИМИРУЕМА: | Не |
| НАПРЕЖЕНИЕ (v): | ~230V/ 50Hz |
| НИШКА: | E14 |
| СТЕПЕН НА ЗАЩИТА | IP20 |
| ЦВЯТ: | ХРОМ |
| МАТЕРИАЛ: | МЕТАЛ + AKRYL |
| НЕТО ТЕГЛО: | 0.90kg |
| БРУТНО ТЕГЛО: | 1.22kg |
| ШИРИНА НА ОПАКОВКАТА (cm): | 19 |
| ДЪЛБОЧИНА НА ОПАКОВКАТА (cm): | 18 |
| ВИСОЧИНА НА ОПАКОВКАТА (см): | 42 |
| КОЛИЧЕСТВО В ОПАКОВКА: | 1бр. |
| КАТЕГОРИЯ НА ОПАКОВКАТА: | КАРТОН |
| КАТЕГОРИЯ В ОПАКОВКАТА: | СТИРОПОР + ФОЛИО |
| ПРОИЗВОДИТЕЛ: | Eko-Light |
| МАРКА: | Milagro |
Не забравяйте че работите с високи напрежения които са опасни за човешкия живот.
- Преди употреба винаги четете инструкциите. Ако е необходимо прочетете втори трети път. Все ще има нещо което не знаете или сте пропуснали да прочетете. Ако в опаковката липсва инструкция моля веднага се свържете с нас.
- Винаги се съобразявайте с нормите и изискванията на осветителните тела както за ваша така и за безопасността на околните.
- Ако не знаете как да се справите с високите напрежения или нямате доветие в себе си без колебание потърсете лицензиран електротехник който да свърши тази работа вмето вас.
Milagro ML4362 Аплик MOONLIGHT 1xE14
Налично
Milagro ML4364 Висяща лампа MOONLIGHT 3xE14
Налично
Milagro ML4363 Висяща лампа MOONLIGHT 1xE14
Налично
Само влезли клиенти, които са поръчали този продукт, могат да оставят отзив.
Milagro ML6357 OHIO WHITE 24W LED висяща лампа
Налично
Milagro ML5756 LOCA BLACK 56W LED висяща лампа
Налично
Maytoni MOD317PL-04B Пендел Balance 220V 4xG9
Налично
Maytoni MOD058PL-L74BS4K ЛЕД Пендел Rim 220V 4000K 88W IP20
Налично
Maytoni MOD054PL-L52B4K ЛЕД Пендел Line 220V 4000K 52W IP20
Налично
Vito 4101880 Пендел за таван METAL-M 1xE27WHITE 300MM IP20 60W 220V
Налично

Все още няма отзиви.