Milagro ML433 ВИСЯЩА ЛАМПА ЗА БУТИЛКА 3x5W LED
72.60 € (141.99 лв.)
Отстъпки при покупка на количество
| Брой | 1 - 2 | 3 - 9 | 10 - 19 | 20 - 49 | 50 - 99 | 100+ |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Цена | 72.60 € (141.99 лв.) |
71.87 € (140.57 лв.) |
71.15 € (139.16 лв.) |
70.42 € (137.73 лв.) |
69.70 € (136.32 лв.) |
68.97 € (134.89 лв.) |
С вградено LED Осветление
-
Гарантирано качество
Продукт с гаранция за качество и удовлетвореност
Проверено
-
Екологичен избор
Произведен с устойчиви материали и методи
За по-добро бъдеще
-
Иновативен дизайн
Разработен с най-съвременни технологии
Удобство и функционалност
Опции за плащане:
ТЕХНИЧЕСКИ ХАРАКТЕРИСТИКИ:
| Баркод | 5907377244332 |
| ШИРИНА (mm): | 470 mm |
| ДЪЛБОЧИНА (mm): | 90 mm |
| РЕГУЛИРУЕМА ВИСОЧИНА (mm): | 500-900 mm |
| ВИСОЧИНА НА ЛАМПАТА (mm): | 145mm |
| ШИРИНА НА ЛАМПАТА (mm): | 65mm |
| МОЩНОСТ: | 15W LED |
| СВЕТЛИНЕН ПОТОК: | 1050lm |
| ЦВЕТНА ТЕМПЕРАТУРА: | Неутрална 4000K |
| ВКЛЮЧЕН ИЗТОЧНИК НА СВЕТЛИНА: | Да |
| СМЕНЯЕМ ИЗТОЧНИК НА СВЕТЛИНА: | Да |
| ДИМИРУЕМА: | Не |
| ЕНЕРГИЕН КЛАС: | ПРЕДСТАВЕН ПРОДУКТ |
| ЕНЕРГИЕН КЛАС НА ИЗТОЧНИКА НА СВЕТЛИНА: | F – PCB78305 |
| НАПРЕЖЕНИЕ (v): | ~230V/ 50Hz |
| СТЕПЕН НА ЗАЩИТА | IP20 |
| БРОЙ: | 3 |
| ЦВЯТ: | ХРОМ |
| МАТЕРИАЛ: | МЕТАЛ + AKRYL |
| НЕТО ТЕГЛО: | 2.04kg |
| БРУТНО ТЕГЛО: | 2.26kg |
| ШИРИНА НА ОПАКОВКАТА (cm): | 53 |
| ДЪЛБОЧИНА НА ОПАКОВКАТА (cm): | 16 |
| ВИСОЧИНА НА ОПАКОВКАТА (см): | 12 |
| БРОЯ В КОМПЛЕКТА: | 1бр. |
| КОЛИЧЕСТВО В ОПАКОВКА: | 6бр. |
| ТЕГЛО НА ОПАКОВКАТА: | 13.85kg |
| КАТЕГОРИЯ НА ОПАКОВКАТА: | КАРТОН |
| КАТЕГОРИЯ В ОПАКОВКАТА: | СТИРОПОР + ФОЛИО |
| ПРОИЗВОДИТЕЛ: | Eko-Light |
| МАРКА: | Milagro |
Не забравяйте че работите с високи напрежения които са опасни за човешкия живот.
- Преди употреба винаги четете инструкциите. Ако е необходимо прочетете втори трети път. Все ще има нещо което не знаете или сте пропуснали да прочетете. Ако в опаковката липсва инструкция моля веднага се свържете с нас.
- Винаги се съобразявайте с нормите и изискванията на осветителните тела както за ваша така и за безопасността на околните.
- Ако не знаете как да се справите с високите напрежения или нямате доветие в себе си без колебание потърсете лицензиран електротехник който да свърши тази работа вмето вас.
Milagro ML433 ВИСЯЩА ЛАМПА ЗА БУТИЛКА 3x5W LED
Налично
Milagro ML431 ВИСЯЩА ЛАМПА ЗА БУТИЛКА 1x5W LED
Налично
Само влезли клиенти, които са поръчали този продукт, могат да оставят отзив.
V-TAC VT-7993 8.5W LED Висяща Лампа Φ100 Бяло Тяло 3000K
Налично
V-TAC VT-10083 9W LED Висяща Лампа (30*320*100CM) Черно 3000K
Налично
V-TAC VT-10091 13W LED Висяща Лампа 40CM 4000K Бяло Тяло
Налично
Milagro ML3807 ВИСЯЩА LED ЛАМПА CRAFT 46W
Налично
Milagro ML6772 ВИСЯЩА ЛАМПА CAPPIO GOLD 36W LED
Налично
Maytoni MOD106PL-L28G3K ЛЕД Полилей Axis 220V 3000K 28W IP20
Налично

Все още няма отзиви.