Milagro ML400 BEAM 18W LED ВИСЯЩА ЛАМПА
75.67 € (148.00 лв.)
Отстъпки при покупка на количество
| Брой | 1 - 2 | 3 - 9 | 10 - 19 | 20 - 49 | 50 - 99 | 100+ |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Цена | 75.67 € (148.00 лв.) |
74.91 € (146.51 лв.) |
74.16 € (145.04 лв.) |
73.40 € (143.56 лв.) |
72.64 € (142.07 лв.) |
71.89 € (140.60 лв.) |
С вградено LED Осветление
-
Гарантирано качество
Продукт с гаранция за качество и удовлетвореност
Проверено
-
Екологичен избор
Произведен с устойчиви материали и методи
За по-добро бъдеще
-
Иновативен дизайн
Разработен с най-съвременни технологии
Удобство и функционалност
Опции за плащане:
ТЕХНИЧЕСКИ ХАРАКТЕРИСТИКИ:
| Баркод | 5907377244004 |
| ШИРИНА (mm): | 915 mm |
| ДЪЛБОЧИНА (mm): | 60 mm |
| РЕГУЛИРУЕМА ВИСОЧИНА (mm): | 500-900 mm |
| ВИСОЧИНА НА ЛАМПАТА (mm): | 70mm |
| ШИРИНА НА ЛАМПАТА (mm): | 17mm |
| МОЩНОСТ: | 18W LED |
| СВЕТЛИНЕН ПОТОК: | 1260lm |
| ЦВЕТНА ТЕМПЕРАТУРА: | Неутрална 4000K |
| ВКЛЮЧЕН ИЗТОЧНИК НА СВЕТЛИНА: | Да |
| СМЕНЯЕМ ИЗТОЧНИК НА СВЕТЛИНА: | Да |
| ДИМИРУЕМА: | Не |
| ЕНЕРГИЕН КЛАС: | ПРЕДСТАВЕН ПРОДУКТ |
| ЕНЕРГИЕН КЛАС НА ИЗТОЧНИКА НА СВЕТЛИНА: | E – PCB78141 |
| НАПРЕЖЕНИЕ (v): | ~230V/ 50Hz |
| СТЕПЕН НА ЗАЩИТА | IP20 |
| ЦВЯТ: | ЧЕРЕН |
| МАТЕРИАЛ: | МЕТАЛ |
| НЕТО ТЕГЛО: | 1.45kg |
| БРУТНО ТЕГЛО: | 1.80kg |
| ШИРИНА НА ОПАКОВКАТА (cm): | 13 |
| ДЪЛБОЧИНА НА ОПАКОВКАТА (cm): | 98 |
| ВИСОЧИНА НА ОПАКОВКАТА (см): | 12 |
| БРОЯ В КОМПЛЕКТА: | 1бр. |
| КОЛИЧЕСТВО В ОПАКОВКА: | 6бр. |
| ТЕГЛО НА ОПАКОВКАТА: | 11.91kg |
| КАТЕГОРИЯ НА ОПАКОВКАТА: | КАРТОН |
| КАТЕГОРИЯ В ОПАКОВКАТА: | СТИРОПОР + ФОЛИО |
| ПРОИЗВОДИТЕЛ: | Eko-Light |
| МАРКА: | Milagro |
Не забравяйте че работите с високи напрежения които са опасни за човешкия живот.
- Преди употреба винаги четете инструкциите. Ако е необходимо прочетете втори трети път. Все ще има нещо което не знаете или сте пропуснали да прочетете. Ако в опаковката липсва инструкция моля веднага се свържете с нас.
- Винаги се съобразявайте с нормите и изискванията на осветителните тела както за ваша така и за безопасността на околните.
- Ако не знаете как да се справите с високите напрежения или нямате доветие в себе си без колебание потърсете лицензиран електротехник който да свърши тази работа вмето вас.
Milagro ML400 BEAM 18W LED ВИСЯЩА ЛАМПА
Налично
Milagro ML302 KINKIET BEAM 6W LED
Налично
Само влезли клиенти, които са поръчали този продукт, могат да оставят отзив.
V-TAC VT-3937 7W LED Пендел Акрил Бял Абажур 25×19 Топло Бяла Светлина
Налично
V-TAC VT-10079 9W LED Висяща Лампа (10*10*100см) Бяло 4000K
Налично
Milagro ML5491 Висяща LED лампа LOCA WHITE 56W
Налично
Milagro ML8856 Висяща LED лампа Saturno Black 46W
Налично
Maytoni P010PL-L30B ЛЕД Пендел Step 220V 3000K 30W IP20
Налично
Zambelis 18138-B Пендел 3x5W LED 3000K 5W
Налично

Все още няма отзиви.