Milagro ML3807 ВИСЯЩА LED ЛАМПА CRAFT 46W
204.01 € (399.01 лв.)
Отстъпки при покупка на количество
| Брой | 1 - 2 | 3 - 9 | 10 - 19 | 20 - 49 | 50 - 99 | 100+ |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Цена | 204.01 € (399.01 лв.) |
201.97 € (395.02 лв.) |
199.93 € (391.03 лв.) |
197.89 € (387.04 лв.) |
195.85 € (383.05 лв.) |
193.81 € (379.06 лв.) |
С вградено LED Осветление
-
Гарантирано качество
Продукт с гаранция за качество и удовлетвореност
Проверено
-
Екологичен избор
Произведен с устойчиви материали и методи
За по-добро бъдеще
-
Иновативен дизайн
Разработен с най-съвременни технологии
Удобство и функционалност
Опции за плащане:
ТЕХНИЧЕСКИ ХАРАКТЕРИСТИКИ:
| Баркод | 5902693738077 |
| ШИРИНА (mm): | 450 mm |
| ДЪЛБОЧИНА (mm): | 450 mm |
| РЕГУЛИРУЕМА ВИСОЧИНА (mm): | 500-900 mm |
| ВИСОЧИНА НА ЛАМПАТА (mm): | 25mm |
| ШИРИНА НА ЛАМПАТА (mm): | 11mm |
| МОЩНОСТ: | 46W LED |
| СВЕТЛИНЕН ПОТОК: | 2760lm |
| ЦВЕТНА ТЕМПЕРАТУРА: | Неутрална 4000K |
| ВКЛЮЧЕН ИЗТОЧНИК НА СВЕТЛИНА: | Да |
| СМЕНЯЕМ ИЗТОЧНИК НА СВЕТЛИНА: | Да |
| ДИМИРУЕМА: | Не |
| ЕНЕРГИЕН КЛАС: | ПРЕДСТАВЕН ПРОДУКТ |
| ЕНЕРГИЕН КЛАС НА ИЗТОЧНИКА НА СВЕТЛИНА: | E – PCB78181 |
| СТЕПЕН НА ЗАЩИТА | IP20 |
| ЦВЯТ: | ХРОМ |
| МАТЕРИАЛ: | МЕТАЛ + ПЛАСТМАСА |
| НЕТО ТЕГЛО: | 1.54kg |
| БРУТНО ТЕГЛО: | 2.58kg |
| ШИРИНА НА ОПАКОВКАТА (cm): | 49 |
| ДЪЛБОЧИНА НА ОПАКОВКАТА (cm): | 44 |
| ВИСОЧИНА НА ОПАКОВКАТА (см): | 16 |
| КОЛИЧЕСТВО В ОПАКОВКА: | 1бр. |
| КАТЕГОРИЯ НА ОПАКОВКАТА: | КАРТОН |
| КАТЕГОРИЯ В ОПАКОВКАТА: | КАРТОН + ФОЛИО |
| ПРОИЗВОДИТЕЛ: | Eko-Light |
| МАРКА: | Milagro |
Не забравяйте че работите с високи напрежения които са опасни за човешкия живот.
- Преди употреба винаги четете инструкциите. Ако е необходимо прочетете втори трети път. Все ще има нещо което не знаете или сте пропуснали да прочетете. Ако в опаковката липсва инструкция моля веднага се свържете с нас.
- Винаги се съобразявайте с нормите и изискванията на осветителните тела както за ваша така и за безопасността на околните.
- Ако не знаете как да се справите с високите напрежения или нямате доветие в себе си без колебание потърсете лицензиран електротехник който да свърши тази работа вмето вас.
Milagro ML3807 ВИСЯЩА LED ЛАМПА CRAFT 46W
Налично
Milagro ML8836 ВИСЯЩА ЛАМПА CRAFT GOLD 46W LED
Налично
Milagro ML8835 ВИСЯЩА LED ЛАМПА CRAFT BLACK 46W
Налично
Само влезли клиенти, които са поръчали този продукт, могат да оставят отзив.
V-TAC VT-14996 LED Осветител 48W Висящ 800×1200мм Димиращ Бял 3000К
Налично
Milagro ML514 Висяща LED ЛАМПА NIX WHITE 50W
Налично
Maytoni MOD016PL-L75MG3K ЛЕД Пендел Line 220V 3000K 79W IP20
Налично
Zambelis 18138-B Пендел 3x5W LED 3000K 5W
Налично
Zambelis 20264 Пендел LED 3000K 6720Lm Димиращ 84W
Налично

Все още няма отзиви.