Vivalux VIV004121 Пендел RETRO R6002 антик/черен усукан кабел
RETRO шик метален пендел с текстилен кабел с дължина 980mm цокъл E27 φ100 x 980mm IP20 230V мощност на светлинния източник – max 1 x 60W антик/черен усукан кабел
9.66 € (18.89 лв.)
Отстъпки при покупка на количество
| Брой | 1 - 2 | 3 - 9 | 10 - 19 | 20 - 49 | 50 - 99 | 100+ |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Цена | 9.66 € (18.89 лв.) |
9.56 € (18.70 лв.) |
9.47 € (18.52 лв.) |
9.37 € (18.33 лв.) |
9.27 € (18.13 лв.) |
9.18 € (17.95 лв.) |
Без включено осветление
-
Гарантирано качество
Продукт с гаранция за качество и удовлетвореност
Проверено
-
Екологичен избор
Произведен с устойчиви материали и методи
За по-добро бъдеще
-
Иновативен дизайн
Разработен с най-съвременни технологии
Удобство и функционалност
Опции за плащане:
ТЕХНИЧЕСКИ ХАРАКТЕРИСТИКИ:
| Серия | RETRO |
| Напрежение (V) | 230V |
| Цокъл | E27 |
| Степен на защита | IP20 |
| Размери (mm) | Ø100x980mm |
| Начин на монтаж | външен монтаж |
| Max натоварване | max 1x60W |
| Цвят на корпуса | антик |
| Светлинен източник | без светлинен източник |
| Гаранция | 12 месеца гаранция |
Не забравяйте че работите с високи напрежения които са опасни за човешкия живот.
- Преди употреба винаги четете инструкциите. Ако е необходимо прочетете втори трети път. Все ще има нещо което не знаете или сте пропуснали да прочетете. Ако в опаковката липсва инструкция моля веднага се свържете с нас.
- Винаги се съобразявайте с нормите и изискванията на осветителните тела както за ваша така и за безопасността на околните.
- Ако не знаете как да се справите с високите напрежения или нямате доветие в себе си без колебание потърсете лицензиран електротехник който да свърши тази работа вмето вас.
Vivalux VIV004124 Пендел RETRO R6012 антично злато/черен усукан кабел
Налично
Vivalux VIV004118 Пендел RETRO R6002 антично злато/черен усукан кабел
Налично
Vivalux VIV004122 Пендел RETRO R6001 розово злато/черен гладък кабел
Налично
Vivalux VIV004119 Пендел RETRO R6002 антично злато/бежов усукан кабел
Налично
Само влезли клиенти, които са поръчали този продукт, могат да оставят отзив.
V-TAC VT-213986 113W Полилей Димиращ Бял 3000К
Налично
V-TAC VT-8000 8.5W LED Висяща Лампа Φ180 Златно Тяло 3000K
Налично
Milagro MLP6306 Висяща лампа JOKER BLACK/WOOD 3xGU10
Налично
Kanlux 36500 Висяща лампа JASMIN C 2xE27 220V IP20
Налично
Maytoni MOD099PL-03G Модерен Пендел Marmo 3xE14 220V IP20
Налично
Zambelis 1659 Пендел 4xE27 MAX 40W
Налично

Все още няма отзиви.