Vivalux VIV005204 LED прожектор за релсов монтаж TRANCE LED 20W 1400lm черен CCT-switch 3000K-4000K-6400K
При избор на цветна температура няма правила Всичко зависи от личните предпочитания и настроение които светлината носи Нужда от акцент със силна твърда светлина в 6400K уют на нажежаемата жичка в 3000K или по-ярка но мека светлина в 4000K на къта за четене се намират едновременно в новите прожекторите за релсов монтаж TRANCE LED CCT VIVALUX Изберете предпочитаната от Вас цветна температура в последния момент преди монтажа на осветлението Моделът се предлага в два цвята – бял и черен и две мощности – 20W и 30WМодерният дизайн дават отлично решение за насочено осветление при проекти залагащи на индустриалния стил в интериора Подходящи за незаменима атмосфера и комфорт в хотели ресторанти кафенета и центрове за красота и възстановяване и лични домове
13.60 € (26.60 лв.)
Отстъпки при покупка на количество
| Брой | 1 - 2 | 3 - 9 | 10 - 19 | 20 - 49 | 50 - 99 | 100+ |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Цена | 13.60 € (26.60 лв.) |
13.46 € (26.33 лв.) |
13.33 € (26.07 лв.) |
13.19 € (25.80 лв.) |
13.06 € (25.54 лв.) |
12.92 € (25.27 лв.) |
Продукт с гаранция за качество и удовлетвореност
Проверено
Произведен с устойчиви материали и методи
За по-добро бъдеще
Разработен с най-съвременни технологии
Удобство и функционалност
Опции за плащане:
ТЕХНИЧЕСКИ ХАРАКТЕРИСТИКИ:
| Серия | TRANCE LED |
| Мощност(W) | 20W |
| Светлинен поток (lm) | 1400lm |
| Цветна температура (K) | 3000K-4000K-6400K |
| Напрежение (V) | 230V |
| Ъгъл на светлинния сноп (°) | 24° |
| Степен на защита | IP20 |
| Форма | цилиндрична форма |
| Размери (mm) | 130x68x140mm |
| Живот на осветителя (h) | 30000h |
| Цвят на корпуса | черен |
| Светлинен източник | LED |
| Димиране | не се димира |
| Гаранция | 24 месеца гаранция |
| Материал | алуминий |
| EAN | 3800234855622 |
Не забравяйте че работите с високи напрежения които са опасни за човешкия живот.
- Преди употреба винаги четете инструкциите. Ако е необходимо прочетете втори трети път. Все ще има нещо което не знаете или сте пропуснали да прочетете. Ако в опаковката липсва инструкция моля веднага се свържете с нас.
- Винаги се съобразявайте с нормите и изискванията на осветителните тела както за ваша така и за безопасността на околните.
- Ако не знаете как да се справите с високите напрежения или нямате доветие в себе си без колебание потърсете лицензиран електротехник който да свърши тази работа вмето вас.
Избрани продукти от серията TRANCE LED
Само влезли клиенти, които са поръчали този продукт, могат да оставят отзив.

Все още няма отзиви.