Vivalux VIV004881 Полилей SSP737-1H BENITO черен 1xGU10
Серията BENITO съдържа тела с подвижни спотове и полилеи за лампи с цокъл GU10 Естественото дърво и метал в черен цвят на корпуса на телата се допълват от деликатен акрилен ринг който създава усещане за повече светлина когато лампите работят
23.01 € (45.00 лв.)
Отстъпки при покупка на количество
| Брой | 1 - 2 | 3 - 9 | 10 - 19 | 20 - 49 | 50 - 99 | 100+ |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Цена | 23.01 € (45.00 лв.) |
22.78 € (44.55 лв.) |
22.55 € (44.10 лв.) |
22.32 € (43.65 лв.) |
22.09 € (43.20 лв.) |
21.86 € (42.75 лв.) |
Без включено осветление
Vivalux VIV004676 LED лампа BREE LED JDR 9W 720lm GU10 6400K
Налично
Vivalux VIV004674 LED лампа BREE LED JDR 9W 720lm GU10 3000K
Налично
Vivalux VIV004675 LED лампа BREE LED JDR 9W 720lm GU10 4000K
Налично
Vivalux VIV003711 LED лампа VOLUX LED JDR 7W 450lm GU10 6400K
Налично
Vivalux VIV004171 LED лампа VOLUX LED JDR 7W 450lm GU10 4000K
Налично
Vivalux VIV003710 LED лампа VOLUX LED JDR 7W 450lm GU10 3000K
Налично
Vivalux VIV003580 LED лампа PROXI LED JDR 5W 380lm GU10 4000K
Налично
Vivalux VIV003940 LED лампа BETA LED JDR 3W 250lm GU10 6400K
Налично
Vivalux VIV003939 LED лампа BETA LED JDR 3W 250lm GU10 4000K
Налично
Vivalux VIV003938 LED лампа BETA LED JDR 3W 250lm GU10 3000K
Налично
Vivalux VIV003342 LED лампа XARD LED JDR 5W 350lm GU10 6400K
Налично
-
Гарантирано качество
Продукт с гаранция за качество и удовлетвореност
Проверено
-
Екологичен избор
Произведен с устойчиви материали и методи
За по-добро бъдеще
-
Иновативен дизайн
Разработен с най-съвременни технологии
Удобство и функционалност
Опции за плащане:
ТЕХНИЧЕСКИ ХАРАКТЕРИСТИКИ:
| Серия | BENITO |
| Напрежение (V) | 230V |
| Цокъл | GU10 |
| Степен на защита | IP20 |
| Размери (mm) | 90x90x1500mm |
| Начин на монтаж | външен монтаж |
| Max натоварване | max 1x35W |
| Цвят на корпуса | черен |
| Светлинен източник | без светлинен източник |
| Гаранция | 12 месеца гаранция |
Не забравяйте че работите с високи напрежения които са опасни за човешкия живот.
- Преди употреба винаги четете инструкциите. Ако е необходимо прочетете втори трети път. Все ще има нещо което не знаете или сте пропуснали да прочетете. Ако в опаковката липсва инструкция моля веднага се свържете с нас.
- Винаги се съобразявайте с нормите и изискванията на осветителните тела както за ваша така и за безопасността на околните.
- Ако не знаете как да се справите с високите напрежения или нямате доветие в себе си без колебание потърсете лицензиран електротехник който да свърши тази работа вмето вас.
Само влезли клиенти, които са поръчали този продукт, могат да оставят отзив.
V-TAC VT-7999 8.5W LED Висяща Лампа Φ180 Бяло Тяло 3000K
Налично
V-TAC VT-10044 LED Осветител 38W Висящ (95*100CM) Черен 3000K
Налично
Milagro ML5715 Висяща LED лампа GOLDIE 5x5W
Налично
Milagro ML8422 GALAXIA BLACK 46W LED висяща лампа
Налично
Milagro ML6357 OHIO WHITE 24W LED висяща лампа
Налично
Zambelis 18151 Пендел 6x7W LED 3200K 7W
Налично

Все още няма отзиви.