Vivalux VIV004614 LED полилей FEEL LED 43W 4000K
Осветително тяло FEEL LED 43W не се димира 25 000h 230V 43W 2158lm черен 120° IP20 Изборът на желаната цветна температура може да бъде направен чрез плъзгач поставен върху захранването на тялото Така в зависимост от положението на плъзгача FEEL LED ще свети постоянно в една от избраните цветни температури: 3000К (топло-бяла светлина) 4000К (неутрална светлина) или 6400К (дневна светлина)
97.15 € (190.01 лв.)
Отстъпки при покупка на количество
| Брой | 1 - 2 | 3 - 9 | 10 - 19 | 20 - 49 | 50 - 99 | 100+ |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Цена | 97.15 € (190.01 лв.) |
96.18 € (188.11 лв.) |
95.21 € (186.21 лв.) |
94.24 € (184.32 лв.) |
93.26 € (182.40 лв.) |
92.29 € (180.50 лв.) |
С вградено LED Осветление
-
Гарантирано качество
Продукт с гаранция за качество и удовлетвореност
Проверено
-
Екологичен избор
Произведен с устойчиви материали и методи
За по-добро бъдеще
-
Иновативен дизайн
Разработен с най-съвременни технологии
Удобство и функционалност
Опции за плащане:
ТЕХНИЧЕСКИ ХАРАКТЕРИСТИКИ:
| Серия | FEEL LED |
| Мощност(W) | 43W |
| Светлинен поток (lm) | 2158lm |
| Напрежение (V) | 230V |
| Ъгъл на светлинния сноп (°) | 120° |
| Степен на защита | IP20 |
| Размери (mm) | Ø510x1500mm |
| Живот на осветителя (h) | 25000h |
| Цвят на корпуса | черен |
| Светлинен източник | LED |
| Димиране | не се димира |
| Гаранция | 24 месеца гаранция |
| Избираема цветна температура | 3000K-4000K-6400K |
Не забравяйте че работите с високи напрежения които са опасни за човешкия живот.
- Преди употреба винаги четете инструкциите. Ако е необходимо прочетете втори трети път. Все ще има нещо което не знаете или сте пропуснали да прочетете. Ако в опаковката липсва инструкция моля веднага се свържете с нас.
- Винаги се съобразявайте с нормите и изискванията на осветителните тела както за ваша така и за безопасността на околните.
- Ако не знаете как да се справите с високите напрежения или нямате доветие в себе си без колебание потърсете лицензиран електротехник който да свърши тази работа вмето вас.
Vivalux VIV004614 LED полилей FEEL LED 43W 4000K
Налично
Само влезли клиенти, които са поръчали този продукт, могат да оставят отзив.
Vivalux VIV004866 LED полилей LOARA LED 27W бяло CCT-switch 3000-4000-6000K
Налично
V-TAC VT-213990 86W Полилей Димиращ Черен 3000К
Налично
Milagro ML515 NIX БЯЛА ВИСЯЩА ЛАМПА 117W LED
Налично
Zambelis 2006 Пендел LED 3000K 2880Lm Димиращ 36W
Налично
Zambelis 2017 LED Пендел 3000K 2880Lm 36W
Налично
Maytoni MOD062PL-L103CH3K Пендел Weave
Налично

Все още няма отзиви.