Vivalux VIV004383 Спот за вграждане SP704 LUX бял GU10
Използването на спотове с фасунга GU10 за интериорно осветление е тенденция която набира все по-голяма популярност заради елегантността която те предлагат и възможността да се използват разнообразни насочени лампи Серията LUX се състои от спотове с GU10 с различен начин на монтаж Спот за вграждане SP704 W LUX бял GU10 230V
9.20 € (17.99 лв.)
Отстъпки при покупка на количество
| Брой | 1 - 2 | 3 - 9 | 10 - 19 | 20 - 49 | 50 - 99 | 100+ |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Цена | 9.20 € (17.99 лв.) |
9.11 € (17.82 лв.) |
9.02 € (17.64 лв.) |
8.92 € (17.45 лв.) |
8.83 € (17.27 лв.) |
8.74 € (17.09 лв.) |
Без включено осветление
-
Гарантирано качество
Продукт с гаранция за качество и удовлетвореност
Проверено
-
Екологичен избор
Произведен с устойчиви материали и методи
За по-добро бъдеще
-
Иновативен дизайн
Разработен с най-съвременни технологии
Удобство и функционалност
Опции за плащане:
ТЕХНИЧЕСКИ ХАРАКТЕРИСТИКИ:
| Серия | LUX |
| Напрежение (V) | 230V |
| Цокъл | GU10 |
| Степен на защита | IP20 |
| Начин на монтаж | за вграждане |
| Max натоварване | max 35W |
| Цвят на корпуса | бял |
| Светлинен източник | без светлинен източник |
| Гаранция | 12 месеца гаранция |
| Монтажен отвор | Ø78mm |
Не забравяйте че работите с високи напрежения които са опасни за човешкия живот.
- Преди употреба винаги четете инструкциите. Ако е необходимо прочетете втори трети път. Все ще има нещо което не знаете или сте пропуснали да прочетете. Ако в опаковката липсва инструкция моля веднага се свържете с нас.
- Винаги се съобразявайте с нормите и изискванията на осветителните тела както за ваша така и за безопасността на околните.
- Ако не знаете как да се справите с високите напрежения или нямате доветие в себе си без колебание потърсете лицензиран електротехник който да свърши тази работа вмето вас.
Vivalux VIV004397 Полилей за релсов монтаж TL905 LUX 200 мм бял GU10
Налично
Vivalux VIV004399 Полилей за релсов монтаж TL906 LUX 130 мм бял GU10
Налично
Vivalux VIV004394 Спот за релсов монтаж TL903 LUX 92 мм черен GU10
Налично
Vivalux VIV004400 Полилей за релсов монтаж TL906 LUX 130 мм черен GU10
Налично
Само влезли клиенти, които са поръчали този продукт, могат да оставят отзив.
Vito 2102950 СПОТ ЗА ВГРАЖДАНЕ ICECUBE-6 6W 564Lm 3000K (ТОПЛО БЯЛО) 97x45mm ЧЕРНО
Налично
Vito 2102980 СПОТ ЗА ВГРАЖДАНЕ ICECUBE-30 30W 2820Lm 3000K (ТОПЛО БЯЛО) 415x45mm ЧЕРНО
Налично
Vito 2102410 LED СПОТОВО ОСВЕТЛЕНИЕ ЗА ВГРАЖДАНЕ TUBO-2 φ25*H200 5W COB 3000K ЧЕРНО C55MM
Налично
Zambelis S056 Спот прожектор за повърхностен монтаж 1xGU10 IP20 220V
Налично
Zambelis S088 Спот за вграждане Collar & Reflector Trimless Height:4.2cm
Налично
Kanlux 29311 Точково таванно осветително тяло CHIRO GU10
Налично

Все още няма отзиви.