Vivalux VIV004326 Градински фенер MARIBOR WU001 кафе IP44
Цветът кафе на серията градински фенери MARIBOR допълва актуалните цветове античен месинг и черно Моделите могат да бъдат чудесно допълнение към интериора на всяка съвременна градина и модерно обзаведено външно пространствоОсновни предимства- алуминиев корпус;- устойчив стъклен разсейвател;- степен на влагозащита IP44 позволяваща използването им за осветление на открито;- различните начини на монтаж на фенерите дават свобода при решаване на осветлението;- фенерите са снабдени с фасунги за цокъл Е27 и са съвместими с LED лампите VIVALUX
10.20 € (19.95 лв.)
Отстъпки при покупка на количество
| Брой | 1 - 2 | 3 - 9 | 10 - 19 | 20 - 49 | 50 - 99 | 100+ |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Цена | 10.20 € (19.95 лв.) |
10.10 € (19.75 лв.) |
10.00 € (19.56 лв.) |
9.89 € (19.34 лв.) |
9.79 € (19.15 лв.) |
9.69 € (18.95 лв.) |
Продукт с гаранция за качество и удовлетвореност
Проверено
Произведен с устойчиви материали и методи
За по-добро бъдеще
Разработен с най-съвременни технологии
Удобство и функционалност
Опции за плащане:
ТЕХНИЧЕСКИ ХАРАКТЕРИСТИКИ:
| Серия | MARIBOR |
| Напрежение (V) | 230V |
| Цокъл | E27 |
| Степен на защита | IP44 |
| Размери (mm) | 210x150x360mm |
| Начин на монтаж | външен монтаж |
| Max натоварване | max 1x60W |
| Цвят на корпуса | кафе |
| Светлинен източник | без светлинен източник |
| Гаранция | 12 месеца гаранция |
| Материал | алуминий |
| EAN | 3800228028681 |
Не забравяйте че работите с високи напрежения които са опасни за човешкия живот.
- Преди употреба винаги четете инструкциите. Ако е необходимо прочетете втори трети път. Все ще има нещо което не знаете или сте пропуснали да прочетете. Ако в опаковката липсва инструкция моля веднага се свържете с нас.
- Винаги се съобразявайте с нормите и изискванията на осветителните тела както за ваша така и за безопасността на околните.
- Ако не знаете как да се справите с високите напрежения или нямате доветие в себе си без колебание потърсете лицензиран електротехник който да свърши тази работа вмето вас.
Избрани продукти от серията MARIBOR
Само влезли клиенти, които са поръчали този продукт, могат да оставят отзив.

Все още няма отзиви.