Vivalux VIV004117 Пендел RETRO R6001 антично злато/черен гладък кабел
RETRO шик метален пендел с текстилен кабел 230V max 1 x 60W E27 φ100 x 980mm IP20 антично злато/черен гладък кабел
9.36 € (18.31 лв.)
Отстъпки при покупка на количество
| Брой | 1 - 2 | 3 - 9 | 10 - 19 | 20 - 49 | 50 - 99 | 100+ |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Цена | 9.36 € (18.31 лв.) |
9.27 € (18.13 лв.) |
9.17 € (17.93 лв.) |
9.08 € (17.76 лв.) |
8.99 € (17.58 лв.) |
8.89 € (17.39 лв.) |
Без включено осветление
-
Гарантирано качество
Продукт с гаранция за качество и удовлетвореност
Проверено
-
Екологичен избор
Произведен с устойчиви материали и методи
За по-добро бъдеще
-
Иновативен дизайн
Разработен с най-съвременни технологии
Удобство и функционалност
Опции за плащане:
ТЕХНИЧЕСКИ ХАРАКТЕРИСТИКИ:
| Серия | RETRO |
| Напрежение (V) | 230V |
| Цокъл | E27 |
| Степен на защита | IP20 |
| Размери (mm) | Ø100x980mm |
| Начин на монтаж | външен монтаж |
| Max натоварване | max 1x60W |
| Цвят на корпуса | антично злато |
| Светлинен източник | без светлинен източник |
| Гаранция | 12 месеца гаранция |
Не забравяйте че работите с високи напрежения които са опасни за човешкия живот.
- Преди употреба винаги четете инструкциите. Ако е необходимо прочетете втори трети път. Все ще има нещо което не знаете или сте пропуснали да прочетете. Ако в опаковката липсва инструкция моля веднага се свържете с нас.
- Винаги се съобразявайте с нормите и изискванията на осветителните тела както за ваша така и за безопасността на околните.
- Ако не знаете как да се справите с високите напрежения или нямате доветие в себе си без колебание потърсете лицензиран електротехник който да свърши тази работа вмето вас.
Vivalux VIV004122 Пендел RETRO R6001 розово злато/черен гладък кабел
Налично
Vivalux VIV004117 Пендел RETRO R6001 антично злато/черен гладък кабел
Налично
Vivalux VIV004119 Пендел RETRO R6002 антично злато/бежов усукан кабел
Налично
Vivalux VIV004121 Пендел RETRO R6002 антик/черен усукан кабел
Налично
Само влезли клиенти, които са поръчали този продукт, могат да оставят отзив.
Milagro MLP5426 Висяща лампа SFERA WOOD 5xE14
Налично
Milagro MLP4182 Висяща лампа WILL WHITE 3xE27
Налично
Milagro MLP8839 Висяща лампа MONZA BRASS 1xG9 max 8W LED
Налично
Milagro MLP6500 SPARTA BLACK / GOLD висяща лампа 3xE14
Налично
Milagro MLP6611 Lampa wisząca SANTIAGO CLEAR 3xE27
Налично
Zambelis 20120 Пендел LED 3000K 1600Lm 20W
Налично

Все още няма отзиви.