Vivalux VIV004055 Спот за релсов монтаж TECHNO TL900 PAR30 E27 черен
Спот за релсов монтаж 230V Е27 черен Серията TECHNO са спотове за релсов монтаж предназначени за PAR30 лампи с цокъл E27 Спотовете са с атрактивен дизайн и с възможност за завъртане и насочване на светлината в желаната посока Серията е предназначена за използване с лампа BLAST LED PAR30 12W E27
7.00 € (13.69 лв.)
Отстъпки при покупка на количество
| Брой | 1 - 2 | 3 - 9 | 10 - 19 | 20 - 49 | 50 - 99 | 100+ |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Цена | 7.00 € (13.69 лв.) |
6.93 € (13.55 лв.) |
6.86 € (13.42 лв.) |
6.79 € (13.28 лв.) |
6.72 € (13.14 лв.) |
6.65 € (13.01 лв.) |
Без включено осветление
-
Гарантирано качество
Продукт с гаранция за качество и удовлетвореност
Проверено
-
Екологичен избор
Произведен с устойчиви материали и методи
За по-добро бъдеще
-
Иновативен дизайн
Разработен с най-съвременни технологии
Удобство и функционалност
Опции за плащане:
ТЕХНИЧЕСКИ ХАРАКТЕРИСТИКИ:
| Серия | TECHNO |
| Напрежение (V) | 230V |
| Цокъл | E27 |
| Степен на защита | IP20 |
| Размери (mm) | 160x160mm |
| Max натоварване | max 1x60W |
| Цвят на корпуса | черен |
| Светлинен източник | без светлинен източник |
| Гаранция | 12 месеца гаранция |
Не забравяйте че работите с високи напрежения които са опасни за човешкия живот.
- Преди употреба винаги четете инструкциите. Ако е необходимо прочетете втори трети път. Все ще има нещо което не знаете или сте пропуснали да прочетете. Ако в опаковката липсва инструкция моля веднага се свържете с нас.
- Винаги се съобразявайте с нормите и изискванията на осветителните тела както за ваша така и за безопасността на околните.
- Ако не знаете как да се справите с високите напрежения или нямате доветие в себе си без колебание потърсете лицензиран електротехник който да свърши тази работа вмето вас.
Vivalux VIV004054 Спот за релсов монтаж TECHNO TL900 PAR30 E27 бял
Налично
Vivalux VIV004055 Спот за релсов монтаж TECHNO TL900 PAR30 E27 черен
Налично
Само влезли клиенти, които са поръчали този продукт, могат да оставят отзив.
Vivalux VIV004836 Линейно LED тяло за релсов монтаж CORN LED 12W черен 4000K
Налично
Vivalux VIV004835 Линейно LED тяло за релсов монтаж CORN LED 12W черен 3000K
Налично
Vivalux VIV004581 Полилей за релсов монтаж KING TL909 черен
Налично
Vivalux VIV004538 Спот за релсов монтаж TL907 WH LUX бял GU10
Налично
Vivalux VIV004066 ЛЕД прожектор за релсов монтаж CLUB LED черен 3000K 20W IP20 220V
Налично
Vivalux VIV004394 Спот за релсов монтаж TL903 LUX 92 мм черен GU10
Налично
Vivalux VIV005208 Линейно LED тяло за релсов монтаж DRAX LED 30W черен CCT-switch 3000K-4000K-6400K

Все още няма отзиви.